Курячий ароматний суп рецепт

«Згадайте, що суп? Звичайно, ви не пам'ятаєте нічого, дитина, мій бабуся сказав мені, заливаючи другий додаток супу. - Я пам'ятаю. Непристойно забутий делікатес! Моя бабуся працювала всім своїм життям в заводській їдальні. Вона часто розповіла, як прийшли важливі гості до свого виробництва, які повинні бути смачними. І не тільки годувати, але і здивувати місцевих страв.



ДепозитФотогалерея

Ви можете зайти в супермаркет і купити будь-який. А в часи ностройки, з сканетним асортиментом напівфабрикатів, ви не зможете особливо прискорити. А хто, і мій бабуся знає, як здивувати. Відвідування гурманів завжди оцінив її церемоніальний ювілею обсмаження і курчат-кальлопй Занадто погано, вони не варять, як ніхто більше.

Найбільший поцілунок російської кулі В.В. Похлебкін писав: «Рустерські кальмари включені в всі вишукані м'ясні асортименти, коли готують особливий обсмаж, в якому вони прагнуть включати в себе якомога більше сортів м'яса різних смаків».

Сьогодні,Це легко.Ви дізнаєтеся, як підготувати низький бюджет курячий супй Його особливість полягає в тому, що його готують з курчатих гребнів. Цей суп можна назвати дієтичним супом. Від гребінців не буде варений бульйон, але ви отримаєте золотистий колір.

р.



І не змивайте ніс, коли ви знаєте, що виготовляється суп. У 60-х роках XIX століття, гребінці вважали екзотичною стравою, яка тільки багата могла дозволити собі. Але зараз вони дешеві. Тому обов'язково спробуйте приготування їжі. легкий Курячі гребінці. Ви будете любити!

інгредієнти
  • 300г курячі гребінці
  • 3 л води
  • 3 маленька картопля
  • 1 цибулина
  • 1 морква
  • 25 мл рослинної олії
  • 150г суп локшини
  • 1 ст.л. сушених овочів або приправ для перших курсів
  • зелений
  • сіль, перець за смаком






Підготовка депозитних фото
  1. Вимитий і очищений гребінець залити холодною водою і кип'ятити на середньому вогні 30 хвилин. Не забудьте видалити піну під час приготування.
  2. Зріжте картоплю і додайте їх до бульйону. Під час кипіння приготуйте пасер.

    ДепозитФотогалерея

  3. Нарізати цибулю дрібно і дати її рослинним маслом на сковороді. Наріжте моркву на півкіл, смужки або натрієву на тертці.
  4. Коли цибуля прозора, додайте моркву, сіль, перець і тушку під кришкою протягом 5 хвилин. Додати гарячий пасер до бульйону і дати його кипіння.



  5. У майже готовому супі додайте сушені овочі і локшину. На повільному вогні принесіть суп до кипіння і відключіть його. Залиште його під кришкою протягом 5 хвилин.
  6. Подавати суп з половиною вареного яйця і свіжої зелені. Бодибилдерши!

    ДепозитФотогалерея



Справжня класика домашньої кухні - це смачний, ароматний, улюблений курячий суп з дитинства. Це те, що мій мама і бабуся зробили мене, і тепер я роблю його для моїх дітей.

Звичайно, час різні, але ми маємо багато, щоб дізнатися про наші бабусі. Наприклад, на території СРСР були гострі секрети економіки, які були використані в харчуванні. Щоб бути чесним, деякі з них можуть бути корисними зараз.

Як ви курчат-кальлопЧи буде ви намагатися варіння? І обов'язково покажіть рецепт друзям в соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное