Рецепт торта гарбуза

Навіть якщо ви чуєте гарбуз, цей пиріг змінить вашу думку цього овоча. Це називається «Скарбний людина острова Сіфнос. й

Торт практично дієтичний (не має жирів) і дуже корисний (за рахунок гарбуза і родзинок). гарбуз в пиріжці Це майже не відчувається, одночасно є тонка цитрусова нотка і дуже ніжний аромат кориці. Моя сестра приніс цей рецепт з свята в Греції, і тепер це один з найпопулярніших і затишних страв на нашому столі.





ДепозитФотогалерея

Смачний гарбузовий пиріг сьогодні редакція "Сайт" Покажіть, як приготувати. Божевільна людина з острова Сіфносй Найкращий десерт для осені - коли починається сезон гарбуза!





ДепозитФотогалерея

інгредієнти
  • 600г гарбуз
  • 300г борошна
  • 2 ч.л. розпушувача
  • 1 ст. цукру
  • 2 ст. меду
  • 1 ст. л.
  • 30 мл коньяка (рум)
  • 1 помаранчевий
  • Кориця






ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Промийте гарбуз, очистіть насіння і виріжте його невеликими кубиками.



  2. Додайте цукор, родзинки, мед і коньяку до гарбуза. Додайте корицю за смаком.



  3. Візьміть шкірку з апельсина і вичавіть сік, а потім додайте його до тесту.



  4. Додаємо в суміш борошно з розпушувачем і акуратно перемішуємо отримане тісто.



  5. Форма для випікання змащують рослинною олією, а потім викладають готове тісто (він виходить досить товстим). Обережно вирівняти тісто по всій поверхні форми ложкою. Зверху торта, при бажанні можна також посипати корицею.



  6. Випікайте торт в духовці на 180 градусів за годину.



  7. Це, готове торта. Бон привіт!





Також я пропоную, як зробити маннік (так само, улюблений, з дитинства) без яєць, борошна і масла, але з дуже апетитним осінньою речовиною - гарбузом. І крім полів з його лимонним просоченням, які приводять найвишуканіші гурмани mad!



р.



Аромат, пряний і дуже гарбузовий пиріг З дивним ім'ям "Свято з острова Сіфнос" обов'язково порадує і диверсифікує будь-який стіл! Зачекайте, поки десерт охолоне, і ви можете лікувати своїх близьких до нього. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Чи подобається вам рецепт? Я впевнений, що він зробить приємне враження на них!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное