Як зшити карлику з старого светра

Я прийшов до ідеї створення такого стильного гнома для декору будинку. Діти, безумовно, будуть любити цю дивовижну іграшка!

Крім того, вона менше 100 днів до Нового Року і Різдва, тому не приступаємо до приготування, повільно зникає, але акуратно, зараз.

Я довго думав, як і що робити. Різдвяний дощДо того, як мій коханець друг дав мені дивовижну ідею з старим светром. Цей старий светр, який ви не хочете носити, і це патологічно викинути, знаходиться в будинку кожної господині.





ДепозитФотогалерея

«Чому не зробити це стильним ремеслам!» – Я сказав, подякуючи другу за пораду, встановивши до роботи. Найприємнішим є те, що це не займе багато часу для створення такого декору, тоді як процес і результат захопить вас подовженням.

Редакція "Сайт" Я приготував 12 натхненних феєріяЩо можна легко зробити своїми руками. А сам процес виготовлення можна подивитися на нижній частині статті за прикладами робіт. Доброго дня!

Дварф своїми руками
  1. Для зшивання карлики потрібно: рукав від старого светра, шматочок хутра, синтепон і матеріал для шапки, наприклад, трикотаж (також виконаний з светра). Весь процес займає мене близько півгодини. Ви можете пришити на швейній машинці або вручну.

    (Романія)



ДепозитФотогалерея

Не велика ідея для Різдво подарунок!



Щоб зрозуміти, Як зробити такий карликовийПодивіться на цю маленьку майстерню.



Не тільки старий светр може бути підходящий для виготовлення гномових ковпачок, але і яскравих теплих шкарпеток.



«Карликовий невеликий, але віддалений! Посмішки грайливо, розумний, добрий і красивий! – сказав мій молодий дочка Ліза, коли ми разом зробили ці гноми.



Ще один доступний майстер-клас про те, як зробити чарівну різдвяну карлику.



Я люблю ці ідеї!



Чи знаєте ви, що в Скандинавії такі загиблі називають Нисе? Ніссе життя в гамлетах і допомагає фермерам з щоденною діяльністю. Повернувшись, поцікавтеся довірою, повагою і кашу, приправляючи великою кількістю вершкового масла, для кожного Різдва.



І будуть красиві прикраси не тільки напередодні зимових свят, але і восени.



Норвезька кажуть, що це гноми Nisse "відповідна" за грудень канікул, і все тому, що один раз вдовгий час їх великий-grandfather вирішив трохи весело і покласти дві монети в чаші голодної дівчини. Він полюбив цей лепросі настільки, що наступного року він вирішив повторити його, і він брав участь і пішов. Його вдячні нащадки тепер також вказують на людей, які повинні різати ялинку, гойдалки на її вершині до неперевершених людей, нарешті, привернути увагу до краси.





Кілька цікавих ідей!



І так, щоб такі чарівні гноми не тільки прикрашають будинок, але і приніс удачу, вони повинні бути зроблені своїми руками, і не купили в магазині. Вони просто повинні інвестувати душу, ваші почуття і настрій, ваші новорічні мрії. Тексти пісень, а це означає: В іншому випадку, вони просто не будуть магічними! 386162





Щоб зрозуміти, як зробити таку карлику своїми руками, подивіться це відео.

про:blank

Порада Для тих, хто захоплений ідеєю репутації старих светрів, я пропоную дізнатися 11 ідей про те, як перетворити старий светр в надмодну нове. Дорогі друзі!



Як ви гламурнийБажаєте мати одну вдома? Обов'язково спробуйте зробити такий ремесла.

Я впевнений, що ваші діти будуть щасливі брати участь в цьому процесі! І не забудьте поділитися цією чудовою ідеєю для творчості з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное