Як боротися з підлітками

Хто сучасний підліток? Звичайно, ріжучи всіх під одним гребінцем неправильно, але певним колективним образом все ще ломи. Це дуже розумна дитина, яка не хоче нічого в житті. Він може добре навчатися і навіть танцювати / розфарбовувати, але він не зацікавлений.



ДепозитФотогалерея

Він не хоче працювати, будувати кар'єру, почати сім'ю. Свій сон - це якийсь куточок, але трохи грошей для їжі, щоб ніхто не торкався. І це не так погано, як би він був приймати наркотики, але це ще не страшно. Визнайте свою дитину? Потім з'ясуйте те, що відбувається і як боротися з ним.

Такі діти не повністю проблемні, тому що вони не борються з батьками, не залишають будинок, але є набагато серйозніша проблема - абсолютна відсутність бажань і мотивації. Мій друг працює як психолог, займається підлітками, тому вона каже, що вона має три клієнти на тиждень.

Вона сказала мені справу, де ми розглянемо проблему. Вона відвідала маму 15-річного хлопчика, який, за її словами, нічого не цікавить і нічого не хоче нічого робити. З’ясуйте, що хлопчик, зателефонуйте йому Юру, не хоче нічого робити з переліку простих речей для підлітка. Це, дослідження, робота, йти на курси, зустрітися з дівчатами і допомогти з домашню роботу.





Дитина, згідно з матір'ю, не хоче йти на відпочинок. Мама сумна, підняла чоловіка, і не використовується. І ви знаєте, що є проблема тут, але більше про це пізніше. Моя мама намагалася так важко, щоб мій син мав всі найкращі: муги, розділи, тентори, літні табори. В кінці вона отримала сина, який спочатку спить до обіду, а потім грає на комп'ютері до ніч.

Голова хлопця золотий, як кажуть викладачі, але він не добре навчається. Він йде до школи, коли він хоче, пропускає всі слова. Вони не ходять на кухню, щоб їсти. Бабця приносить їжу в спальню. Звісно, моя мама відчайдушна.

Знімок є наступним чином, мати, як виготовлений жорсткий на роботі, щоб забезпечити сина всім, хто потребує, батько найчастіше не існує або він не надто переконливий. Дитина відправляється на всі види секцій, займаючи її більш ніж повністю. Про три роки тому він вже зробив щось, навчаючи щось: англійська, плавання, підготовка до школи.



ДепозитФотогалерея

Звісно, тепер додано десятки завдань, таких як кінний спорт, тентори та інші речі. Хлопчик є побутовим, не йде на дворі, і він не має друзів. Не хвилюйтеся з телевізором. За словами хлопчика, навіть в комп'ютерних іграх, він не грає так часто, як і його мама скаржаться.

Ну, це час, щоб дістатися до того, що проблема, що пішов неправильно. Коли дитина має тільки мати, активну, сильною, енергійною матір'ю, яка займається кар'єром і наданням сім'ї, батько або він не як доглядати, так як він буде потрібно, сімейний парадигм спотворюється. Мати бере роль чоловіка, але роль матері замінюється бабуся або няняня.

Але бабуся не може стати повноцінною матір'ю, вона не має таких важелів живлення. Мама намагається дати їй сина все, і він нещастя і хоче нічого. Ось чому виникає питання? Після того, як мій мама вже хотів все для нього, вирішив, планував і зробив це.



ДепозитФотогалерея

Ці діти мають все: телефони, речі, класи на кожен день, відпочинок на морі. Вони не мають можливості говорити, сплітаючи на стелі. Просто пропустити вас. Але боредом ви думаєте про щось, щоб зробити і хочете щось. Ви не можете відмивати своїх батьків, вони роблять все для вас.

Це все. все Іноді він отримує абсурд. Мама намагаються захистити дітей від усього, що вони думають небезпечно, але часто йдуть занадто далеко. Що таке парадокс? Таких дітей часто виростають у тих, хто практично зробив все самостійно. Це знайоме багато, батьки працювали, і дитина стала незалежною за своїми потребами.

З першого класу вони пішли в школу, розігріли свою власну їжу, якщо ніхто не був додому, а також зробив свою домашню роботу і були відповідальні за себе. Ці незалежні діти вирощені і стають батьками самі, приноши їх бачення світу на голови їхніх дітей. Скільки вони скаржаться, вони кажуть, і я у ваших років...





Вони вимагають занадто багато дітей, тому що вони дають їм занадто багато. Наприклад, матір Юра, коли запитала, що вона очікує від сина, відповів: «Я хочу, щоб зробити все себе, обійняти мене, показати ініціативу, бути турботою, не самопізні, але також наполегливий, пробиваючи хлопчика. й

Чи можна ви уявити таку людину? Я не. Моя мама знає, що вона неможлива. Це один з двох, завжди. Або музика, або танці, або неслухняний і турботливий чудовий, або енергійний і пухнастий, але C. Не всі відразу. І не намагаються навантажувати дитину все в рядку, поки він був всебічно розроблений.



ДепозитФотогалерея

Так дитина пропускає дуже важливий етап розвитку: спілкування з однолітками. Він просто не встигає піти з хлопцями десь, сидіти на дворі. Це те, як вони вводять соціальну гру, як вони знаходять свій шлях, відкривають свої бажання. Ми повинні надати дітям трохи більше свободи, не контролюємо кожен крок.

Після всього, є мати, які не дозволяють вам ходити з друзями, не дозволяйте вам відвідати. Мій друг, хто є психологом, сказав, що іноді діти скаржаться, що вони ніколи не були до кіно з друзями, тільки з родичами. І ці діти не 6, вони 16. І багато людей скаржаться, що мати перевіряють кишені, брекети, телефон.



ДепозитФотогалерея

Ви повинні поважати межі. Якщо в першу чергу можна перевірити свої кишені так, щоб не мити своїх штанів ясеною, то з підліток все не так. Здавалося б дикий, але дитина, яка вже 14 років повинна входити в приміщення з вибивкою, просити дозвіл на в'їзд. Це банальна повага та повага його прав на конфіденційність.

Ситуація не покращується критикою від матері. Постійні нагадування, такі як «вимити, покласти на капелюх, мити руки» розповідають дитині, що він ще невеликий, що він все ще можна вирішити для нього. Навіть маленькі речі, такі як. Неважливо, як це звучить, думають про це, батьки самі вбивають у своїх дітей будь-які бажання і прагнення.

З їх подолання батьків блокують творчу енергію дитини. Заборонено, що він дійсно хоче, він не може вирішити себе. Тексти пісень, а це означає: Він хоче нічого більше, тому що він буде заборонений, критикується. Ми хочемо, щоб забезпечити нашим дітям безпеку та абсолютний комфорт.

Габаритний зображення

ДепозитФотогалерея

Так, світ не ідеальний і жорстокий, але батьки самі, якось живуть в ньому. А дітям не вдасться захистити його. Ми повинні дозволити дітям жити, щоб зробити помилки, щоб зіткнутися з зло, тому що інакше ви не можете дізнатися. Тільки таким чином будуть реальні сильні особистості, які прагнуть до чогось, хочуть чогось.

Що ми робимо? Як виправити це? Згадайте, що дитина попросила вас зробити, а потім припинити. Поведи мене, навіть простий, абсолютно безкінечний у вашій увазі, прогулянка з друзями необхідна для нормального психологічного здоров'я. Для того, щоб дитина трохи не свічить, нехай йому дивитися телевізор, грати в ігри, тому що це те, як він знає себе.

Р

ДепозитФотогалерея

Звичайно, потрібно ввести деякі правила, рамки, але не обмежувати дитину повністю. Ви робите свій найкращий, зрозумілий, але ви повинні прийняти те, що іноді дитина просто має свічку. Він не може постійно вчитися, навчатися, йти в клуби і тортори. Все повинно бути в балансі.

Всі батьки хочуть краще, але іноді йдуть занадто далеко, а потім перезавантажити переваги. Недавні ми писали про те, як підняти незалежну дитину, яка стане сильною особистістю.

Ми також розповіли про етапи розвитку хлопчиків і які вони потребують більшого часу. Це дуже корисний читальний аркуш для кожного батька!

Чи подобається вам статтю? Скажіть, що ви думаєте про це в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное