Чому жінки повинні носити спідниці

Про два місяці тому я взяв участь у так званому No Pants Marathon. Ідея була носити її на 14 днів. тільки спідниці і сукні І не забудьте посміхатися періодично. Вони мали відслідковувати свій статус до і під час марафону.

Як контроль за перебігом експерименту всі учасники фотографували свої образи та розмістили їх у соцмережах.





ДепозитФотогалерея

Ви знаєте, в першу чергу я думав про це як весела гра. Я просто мав багато цих речей у моїй шафі, але не було ніяких випадків, щоб носити їх. Він запровадив себе!

Мій друзі, дивитись мене. панчохиВони просять, «Коли це кінець?» І я сміхався, пам'ятаю з мультфільму «Простоквашіно» і жартував: «Я носила два вечірні сукні, ще два!» ?





ДепозитФотогалерея

Зрілі жінки в спідниці Марафон пройшли, а на брюках і джинсах я ніколи не перейшов, і це чому.

Чому вибрати спідницю
  1. Коли я кладу на спідницю і взуття, я відразу ж помітив, як мій поставу і погане змінити. Це не схоже на таку велику зміну зовні, але такий величезний зсув на внутрішній стороні. Дуже відрізняється одягом, але відчуття дуже відрізняється.



ДепозитФотогалерея

У спідниці набагато простіше відмовитися від чоловічих справ. Щоб витягти з магазину великогабаритних пакетів в довгу суспензію, принаймні незручно. Це не дивно. Не потрібно! Хтось, ймовірно, прийде на порятунку.



ДепозитФотогалерея

Щоб розповісти правду, одягаючи сукню, ви відразу хочете поставити волосся для того, щоб зробити макіяж. Для того, щоб розпочати догляд за собою, потрібно більше часу і зусиль, щоб витрачати перед тим, як залишити будинок. Але варто, вірю мені!



ДепозитФотогалерея

Я помітив, як я захоплюся вулицями. Чоловіки, жінки та навіть бабусі. Особливо коли я ходьба, ні, плавання, в сукні і з двома дітьми.



ДепозитФотогалерея

Змінено рівень гормону. Багато менше волосся на ногах, наприклад. Дні жінки менш болючі. Стан шкіри і волосся майже ідеально підходить.



ДепозитФотогалерея

Мій чоловік часто дає мені квіти і подарунки. За минулий рік він дав мені все, що я мріяв за останні 5 років. Може бути, тому що я дізнався, щоб надихнути і подякувати. 3250Р. 3700Р.



ДепозитФотогалерея



Я можу писати ще багато точок, але зараз хочу розповісти вам, шановний читач, що виходить, що є наукове пояснення для всіх моїх спостережень.

А до речі, в кінці марафону, і я був щасливим, щоб виграти стильну дизайнерську сукню.





ДепозитФотогалерея

Спідниці не просто красиві і жіночні. Одяг та спідниці - це єдиний одяг, який Догляд за здоров'ямй

Ми зазвичай одягаємо джинси. Близький, щільний, який дуже щільно затягує наше тіло, особливо в животі. Найчастіше дівчата також намагаються стати трохи більш тонким, купуючи собі джинси розміром менше, вичавивши їх шлунок навіть важче. Але шлунок є основою жіночого здоров'я. Найголовніше в ньому!

Сучасні дівчата дуже рано починають носити вузькі джинси, тим самим деформуючи їх таз, штучно звужуючи його. Це буде підтверджено будь-яким лікарем, який дотримується жінок в клініці. Є навіть термін «джинсовий талвіс».





ДепозитФотогалерея

Свобода в животі та нормальному розвитку тазу жіночого здоров’я не обмежена. Для жінка Необхідно виробляти більше жіночих гормонів і менше чоловіків.

Естрогенові гормони виробляються жіночими статевими органами і роблять жінку жінкою. Вони створюють круглі форми, які приваблюють чоловіків. І, головне, сприяє зачаттю і підшипнику дітей. Крім того, вони впливають на характер, роблячи жінку відповідальною, м'якою і емоційною.





ДепозитФотогалерея

А ще, як Ольга Валяєва, жіночий тренер і письменник, пише: Естрогени роблять нас красивими - оскільки прискорюють відновлення клітин тіла, зберігають молодість шкіри, блиску і пишного волосся. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Для будь-якого бізнесу «жіночі» спідниця є помічником. Як, наприклад, під час вагітності це жахливо некомфортно ходити в джинси, які віджимають дитину, а під час танців набагато приємніше і красиво бути в спідниці.





ДепозитФотогалерея

Наш одяг визначає, що ми робимо і як. Одяг накладається своїми обмеженнями, і зараз в сукні ми некомфортно піднімемося над парканом і проводимо молоток.

Так рівень тестостерону поступово знижується. По собі, відкриваючи шлях для наших жіночих друзів - естроген і окситоцин.







ДепозитФотогалерея

Спідниці та сукні Кожна жінка повинна мати одну. Вони повинні бути непомітно багато - різні форми і різні кольори. Спідниці нескінченно жіночні, навіть з черевики.

Взимку вибрати більш насичені кольори одягу. І яскраві намистини, браслети, лак для нігтів, панчохи і колготки. Все це робить жінку елегантною, ніжною і романтичною.





ДепозитФотогалерея

Використовуйте ваші жіночий Для хорошого себе і ваших близьких: покласти на спідницю або сукню прямо зараз і звикнути відчувати себе як істинна жінка. Не забудьте поділитися цією статтю з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное