Який стиль одягу вік жінки

Неспокійний блогер Lena Miro вирішив в своєму наступному есе доторкнутися до питання стилю. Не пропустіть обговорення своїх можливостей.

Миро вважає, що ви не повинні бути Yves Saint Laurent, щоб зрозуміти красу. І порівнював спосіб заправки Марія Порошіна, російська акторка, Вікторія Бекхем, іноземна знаменитість.

Два відомі особи одного віку та соціального статусу. Все своє життя, завдяки папаразії, як в долоні руки. Це гарне порівняння.





Я прочитав новину, що 44-річна акторка Марія Порошіна, яка вже має 4 дітей, вагітна. Я натискав в голову: і хто ще з знаменитості має таку ж ситуацію, як Порошина: вік 44 років і 4 дітей.

«Вікторія Бекхем. 44 роки, 4 дітей. Але Бекхем - жінка і Порошина - це тітка.

«Не більше зморшок на обличчі Марії, ніж на Вікторії. Не про вік. Тітка про стиль.





«Так, як ви розчісуєте волосся, ювелірні вироби, одяг, одяг, одяг, одяг, одяг, одяг, одяг, одяг, одяг, ви одягнете, спосіб, який ви шукаєте і, звичайно, скільки ви важить. й

«Порошина Порошина сама вважає, що вона дотримується класичного стилю. Я вірю, що це не класична, вона є недоліком самовираження, смаку і відсутності розуміння тенденцій, що розшифровується як «прикус самовираження».класичнийй Стиль, який не існує.

р.



Якщо є таке колективне господарство в нашому телебаченні, і всюди, що ми можемо сказати про ваші заклади, в яких ви ситуєтеся?

Інколи Я походжу в Instagram, подивіться на фото – Я бачу те ж саме «Посуд». Губки лука акуратно фарбуються, волосся розчісуються до волосся, блузки з торгового центру «Червоне дихання», розмір М. В цілому жах. Ти можеш бути жінка, і ти бувш в тітках з 25. Чому?





З одного боку, хто ми і хто Lena Miro судити? Всі сукні, як вони люблять. Головне - це не те, що одягає людину, але що людина.





Але, з іншого боку, можливо, наші знаменитості не виглядають як привабливо як іноземні, так і старші роки, оскільки вони не дотримуються останньої моди?





Як ми кладемо до одного стилю, який був доречний в радянських часів, в роки молоді наших мам і бабусях, і дотримуйтесь цього дня. 90-ті стиль в одязі Або ретро цікавий. Але ви не можете носити цей день.





Наші жінки підняті по-різному. Ті, хто старше, не використовуються для наступних тенденцій, що робить різноманітність в шафі, зміни зображень, піклуючись про зовнішній вигляд таким же чином, як чоловік або дитина. І за ніч. Вікторія Beckham це їх приклад.

Про те, як вибрати правильний одяг для фігури і вибрати правильний колір одягу, ми писали в наші попередні статті. Використовуйте наші поради, щоб виглядати стильно.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное