Як відновити Хрущов

На згадці слова «Хрущовка» в моїй голові відразу ж попросить образ старої вбитої квартири, де все підливається руббішом, стелі тріщини, а туалет більш схожий на катування камери. Звичайно, це найгірший варіант, але хто серед нас не бачив таких квартир? Сьогодні ми покажемо вам, що навіть мертвий можна перетворити в сучасну квартиру.



ДепозитФотогалерея

Редакція "Сайт" поділитися ідеями з вами Сучасний дизайн однокімнатної квартириНе варто забувати про всі гроші в світі.

Спочатку квартира не представляла нічого особливого: старий ремонт, тріщина стелі, розщеплення плитки в туалеті. Спочатку санвузол була окрема. Маленький туалет і ванна кімната, і метелик вузького коридору.





77638975







Нові власники вирішили зробити капітальний ремонт в квартирі, до заміни дверей, вікон і підлоги. Після реконструкції вони отримали досить гідну квартиру з сучасним дизайном, хорошими меблями і затишним інтер'єром. Ну і побачимо, що сталося.

Квартира оформлена в синьо-білих тонах, виглядає дуже приємним і ненав'язливим. У коридорі є шафа для одягу і завантажувача. Це буде тримати замовлення, тому що взуття не буде стояти під ногами і розтопити прохід. Для мене передпокій був досить милий, і якщо ви додаєте ювелірні вироби на стіну праворуч, це буде просто чудово.

Варто відзначити, що шафа і шафа були ручними, тому не було зайвого заряду для оригінального дизайну і кольору. Ви не можете сказати!





Далі в коридорі, згідно з ідеєю, було приміщення для зберігання, щоб місце не зникло в оману, було зроблено нішу для пральної машини і котла. Накрито його чудовим блакитним завісою під колір меблів. Варто відзначити, що це дуже зручний і незвичайний рух.









Ми перейдемо до вітальні. Я нагадую вам, це одна частина, але подивіться, наскільки це просторе. Здавалося мені, що секрет є відсутністю такої величезної стіни, яка займає половину кімнати, яка була улюблена в радянських часів. Ми бачимо, що в залі є тільки невелика грудина синього кольору і просторий диван м'якого коричневого відтінку. Він надав іржі і кришку.





Для того щоб не перевантажити номер одним кольором. Над диваном, стіна прикрашена гарними картинами, а на боці дивана є дзеркало. Кожен сантиметр в квартирі повинен використовуватися мудро.





У вас є журнальний столик, де ви можете провести обід. У даній квартирі він замінює обідній стіл, адже на кухні просто немає приміщення.





Підібрати диван стоїть шафа, а на стіні є телевізор. Зауважте, що в будь-якому місці немає дротів, вони розтягувалися заздалегідь і приховано. Так все виглядає дуже акуратно.





Гарний номер, красива вітальня, де можна легко запросити гостей. Але де є спальня, ви запитаєте? Ви можете подумати, що цей диван є основним ліжком, але це не так. Для спальні було окреме відокремлене місце. Я збуджу цю ідею. Після всього, замість одного великого номера ви отримаєте номер і затишну спальню.





І тепер ще один сюрприз цього дизайну. Диви стіну зліва від ліжка? Ну, там є шафа. Він просто монтується в стіні, тому не захаращує простір.





Кухня, як я сказав, дуже мало. Підходить тільки холодильник, плита і пара тумб. Так мені довелося експериментувати з рештою техніки. Права в кутку, під шафками, є мікрохвильова піч. Виявилося дуже добре, на мій погляд. Кухня також виконана в блакитних тонах.





Далі ми бачимо просторий балкон, на якому є зручна шафа. Ви можете зберігати всі речі, які не потрібні в будинку. Крім того, на підлозі виконано балкон і вікна, які додають простір і світло.

1609797



Тепер це поворот ванної кімнати. Хостели вирішили об'єднати ванну кімнату, щоб додати деякі місця. По-перше, він вийшов стильним і досить просторим. Ванна кімната виконана в теплих тонах, ніж решта квартири, але не виділяється від загального стилю.





Душ відокремлюється від решти простору скляною перегородкою. Це майже невидимий, і тому робить приміщення візуально більшим.









З іншого боку є раковина і дзеркало, а також полки і рушник сушарка. Все зроблено в тон, а також дуже функціональні.





Все, що ми хотіли показати в цій квартирі. Дуже простий і водночас елегантний. Я вірю, що дуже гарне поєднання відтінків був обраний, він вийшов ненав'язливо, інтер'єр не перевантажений одним кольором. Це чудовий приклад того, як можна перетворити звичайний хрущов в сучасну квартиру.

Проблема маленьких квартир знайома багатьом, але є завжди хитрощі, які допоможуть хоча б трохи виправити ситуацію. Наприклад, останнім часом ми ділимося техніками, які допоможуть візуально збільшити туалет.

І ще раніше ми говорили про 15 хитрощів, які допоможуть вам використовувати простір в маленькій квартирі максимально ефективно.

Вам подобається дизайн квартири? Про нас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное