У якому віці слід поклонити дитину від грудей?

Про безумовну переваги грудного вигодовування Для дитини давно відомо: зміцнює імунітет, захищає від алергії, позитивно впливає на обмін речовин. Однак, перш ніж багато грудей вигодовуються матері рано чи пізно виникає питання: як довго вигодовувати дитину? Є багато різних думок і досліджень. До 10 років є мати, які практикують GV до 10 років.



ДепозитФотогалерея

Наприклад, Британський Амі Hardcastle є грудним вигодовування сина, який вже 5 років. Редакція "Сайт" Вона розповість вам, чому вона дзвонить в соцмережах, щоб відмовитися від прийнятих стандартів, а також скільки коштує практикувати ГВ.

Поклоніння від грудного вигодовування «Я малюк занадто великий?» часто чує 27-річний Ами. Вона горда, щоб груди виготовляла свій 5-річний син і не соромно розміщувати фотографії цього процесу в соціальних мережах, закликаючи молодих мам відмовитися від усіх упереджень.

Коли його син народився, Amy сором'язливо для публічно breastfeed її новонароджених і навіть хотів, щоб минути його на 6 місяців, однак, приєднуючись до групи підтримки грудного вигодовування, вона зрозуміла, як вигідно для дитини.

Перевірте повідомлення в Instagram.

Чи не зробив це в публіці? Я кисть це, як 2 хвилини, оскільки я сказав, що ми були в основному? Я радий, що ми отримали можливість натиснути картину, хоча це, ймовірно, буде наш останній грудний вигодовування pic? #breastfeeding #breastfeedingjourney #brelfie #tendedbreastfeeding #натуральнійтривалийфедування #selfweaning #celebratebreastfeeding #рідкийзол #breastfeedinga4yrold #stillbreastfeeding

Dope, розширення Amy Hardcastle (@amy_.winter) 29 Tra 2018 p.m. в 10:04 PDT



Дівчинка хоче вигодовувати сина, поки він не відмовляє: «Що я спробую пояснити, що лише те, що це не культурно нормально не означає, що це неправильно. GV має особливе значення до тих пір, поки тіло виробляє молоко, щоб живити дитину. Я планую зупинити GW, коли він хоче. Не проблема для мене. й

Перевірте повідомлення в Instagram.

Я переповнений усім любов'ю та підтримкою та коментарями та повідомленнями, які я отримав після вчорашніх картин, і ось деякі більше того, що я обіцяв? Я був це протягом більше 2 років, ви можете розповісти мій підліток волосся, що це не було багато після того, як я поголені мій голова і Ale взяв цю шикарну картину моєї годівниці Ма в лазні. Я завжди хотів розмістити його, але я занадто рубав. Я використовував, щоб поділитися статтями, повними з грудьми, вигодовуючи фотографії, так само, як це, люди будуть платити за фото пагони, як це, або стоячи голий в рікі, і це неймовірний і сильний, але я думав, якщо я поставив цей з і сказав: "хай це було моє уявлення і я запитав для цього, щоб бути взято", що він зробив мене vain. Так я поставляю це з 2 причин, 1 тому що я неймовірно гордий себе, враховуючи, що я майже мав зупинити грудне вигодовування на 4 тижні і я хочу нормалізувати бачити малюків нагородження (таке молоко ніколи не зупиняється бути добре для них і природного термінів миття є нормальним і природним, не сперечатися з мене просто тому, що ви не використовували для цього, дослідження, що я говорю, а потім повернутися до мене ?) • І другою причиною є звільнити від людей ? Дякую за те, що я відправив мене і відчуйте кохану.

Dope, розширення Amy Hardcastle (@amy_.winter) 30 Лип 2018 p про 4:03 PDT



Її мета полягає в тому, щоб передати іншим матерім, що це нормально для грудного вигодовування дорослих немовлят. Зверніть увагу, що є багато жінок з цією позицією. 36-річний Miira Dawson хоче годувати свою дочку до 10 років, і вона також має молодший син, який вона також хоче breastfeed. Вона впевнена, що таке рішення благотворно впливає не тільки на імунітет, а й на інтелект.





ДепозитФотос - це ще один приклад простеженого грудне вигодовування Adele і Metta Allen family. Батьки кажуть, що їх діти ніколи не були до лікаря. Вони також не відвідують школу, як мама і тато воліють навчати їх в домашніх умовах. Його найдовший син над п'ять років, але це не заважає йому насолоджуватися молоком матері. Мати хлопчика переконаний, що дитина повинна дати свій бенкет.

162466.



Лондонський житель Денис Сампер був грудним вигодовування дочки протягом 7 років. Які експерти не мають жодного відношення до такого рішення матері. Оптимальне вигодовування грудей вважається 1,5-2 роки. Експерти рекомендують вигодовувати дитину протягом 6 місяців. Далі, додаючи мастило, ще 12 місяців. Але відмовитися від рано чи пізно залежить від фізіологічних особливостей матері та дитини.

Жінки також виступають за те, що без зайвих поглядів на грудне вигодовування дітей в громадських місцях.

Повідомляємо про те, скільки ви думаєте, що вам потрібно заспокоїти дитину. Поділіться цією статтю з друзями на соцмережах!

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное