Як приготувати плащі з гарбузом

Додати яскраві кольори на похмурий осінній день допоможе смачно і смачно гарбуз! Ще один день я приніс десятки помаранчевих красунь з дачі і пам'ятав мій бабуся з Чисінау, які при смаженні нас дивовижними плацинами з гарбузом як дитина.

3250Р. 3700Р.



У Молдові готують з свіжого, дріжджового або листового тіста. Начинка виготовляється з картоплі, бринци, сиру з зеленню, але з дитинства у мене є більше смаку гарбуза.





У смажених коржах гарбуз незрівняний, в такому вигляді він буде любити навіть супротивниками цього рослинного. Начинка гарбуза буде грати з новими відтінками смаку, якщо ароматизувати її корицею, кардамоном або змішати трохи шоколадної крихти з нею.

Хліб з начинкою в каструлі Інгредієнти
  • 700г пшеничного борошна
  • 250 мл молока
  • 250мл кефір
  • 400г гарбуз
  • 5 ст. цукру
  • 20мл соняшникова олія
  • 30г вершкове масло
  • 4g дріжджі
  • 1 щіпка солі


Підготовка
  1. Запитайте на борошно, додайте сухі дріжджі до неї і перемішайте його.


  2. Змішайте кефір з молоком, додайте чайну ложку цукру і щіпку солі. Поставте ємність на вогонь і злегка зігрійте вміст.
  3. Ретельно залити нагрітуту суміш в борошно.


  4. Змішайте щільно еластичне тісто, накрийте його плівкою і залиште на 30 хвилин.
  5. Руб гарбузової пульпи на великій тертці. Додайте цукор і перемішайте.


  6. Розкачати тісто на ковбасу, яку потім нарізати на шматочки. Кожен шматочок розкачати в тонкий торт.
  7. Покладіть 2-3 ст.л. начинки на плоский хліб, скрутіть краю конвертом, як показано на фото.


  8. М'ятіть вершкове масло в сковороді, додайте овочі, покладіть корж зі швом вниз, обсмажте під кришкою до тих пір, поки рум'яна скоринка. Потім поверніть його і потріть її на іншу сторону.


  9. Коли подається на столі, можна нарізати на шматки, можна залишити їх в цілому - так само вам подобається. Ця страва смачна і гаряча. Ви можете пити тістечка і чай, і кава, і молоко.


  10. гарбузові плаки Готовий. Бон привіт!


При бажанні можна додати лимонну або апельсинову шкірку до начинки гарбуза, вона вийде ще більш ароматним. Спробуйте приготувати плаки з деякими іншими начинками, результат обов'язково порадує вас.

Сирні торти на кефірі неймовірно смачні страви, які готують дуже швидко. Щоб зробити торти, вам потрібно дуже кілька продуктів, які ви напевно маєте вдома.

Грузинські торти з картоплею і сиром стануть прекрасним доповненням до обіду. Моя родина любить споживати їх теплою, змивається прохолодним молоком.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное