Чим небезпечна гіперпротекція дітей

Як відрізнити догляд за дитиною від гіпердогляду? Якщо, завдяки Вашим вихованням, слабкий і не визначилися, людина виростає з дитини, то ви перестараєте її.

Іноді батьки беруть на себе велику відповідальність, яка повинна належати своїм дітям. В результаті зростає незалежні особистості. Давайте розглянемо випадки, коли це відбувається.



ДепозитФотогалерея

Повідомляємо, що батьківські чати в Viber придумали, і стали інструментом для контролю дітей.

Тепер ви можете часто читати повідомлення, такі як: "Покажіть, що я запитав завтра?" Давайте вирішили дітям, що робити. Запропонують батькам старших школярів. Чи є це право? Дитина підліткового віку здатна навчати домашню роботу. І це лише невеликий приклад гіперпротекції.





ДепозитФотогалерея Сім'я, в якій присутні гіперпротекти. Весь життя відроджує інтереси дітей. Дитина це єдине, що мама і тато думають про.

Батьки дадуть йому надпотужності, і в житті роблять все для нього, в результаті чого він втратив навіть основні навички самодогляду і вміння стояти себе в суспільстві. І тоді вони дивують, чому їхня дитина не стала світлом у вікні.



ДепозитФотогалерея

Припиняють бути чоловіком і дружиною один одному. Вони кладуть надії на дитину, які встановлюють приклад самодену. Чи може щаслива дитина виростити з нещастяним батьком?

Нерідко хочу сказати: «Залишити дітей самостійно, подбати про себе, не зіпсувати своє життя з гіперпротекцією. й



ДепозитФотогалерея

Деякі люди приховують за хороші наміри: Я хочу, щоб дитина зростала успішно, добре розвивалася, всебічно розвинена. Саме тому я даю її до всіх сортів кола і секцій. й

Зачекайте хвилину, діти хочуть займатися діяльністю, які накладаються на них? У цьому випадку батьки намагаються надати їм те, що вони не мають і не мають, тобто вони розуміють свої приховані бажання за рахунок інших.





Від батьків, які діти приймають стереотипи поведінки і ставлення до життя. І що може діти навчатися з неповнених дорослих, які приймають своїх дітей по колах, щоб забути, що вони пошкоджують роки, проведених вайн? Ви повинні почати з себе.

В інших екстремальних батьки все ще цікавляться перевагами дитини і побажаннями, але виконують їх вентиляційно. Уважно навчатися малювати для нього, якщо дитина йде, наприклад, до художньої школи.

Це не шлях розвитку, але задоволення. Він веде ніде. І знову вибирається батьком, який не має власного життя.



ДепозитФотогалерея

Для того, щоб не довести до екстремальних цілей, важливо зрозуміти, що не можна жити для дітей своє життя, а також захистити їх від помилок, призначених для них долею. Намагатися необов'язково застрахувати дітей, батьки особисто позбавляють їх можливості повністю виростити, набути досвіду, реалізувати потенціал, надану природою кожній людині.

Вони перетворюють їх в неініціативну і дитячу істоту, які не мають думки, не знають, що вони хочуть, і не розвивалися будь-якої життєвої позиції.





ДепозитФотогалерея З батьками необхідно здійснити відповідальністьі відповідальність за здоров'я дитиниале не манічна.

Усвідомляючи, що він не Бог, не лікар, не вчитель, а не правителя життя, але просто рідна людина, завдання якого полягає в тому, щоб любити і встановити хороший приклад. В іншому випадку ви можете зробити найближчий дискотека, наслідки якого доведеться виправити протягом років.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное