Поради щодо встановлення розеток і вимикачів в будинку

«Успішно, ми тільки розуміємо після завершення роботи, де вона повинна була розпочата, – ця заява успішно описує будь-який ремонт, а особливо монтаж розеток і вимикачів.



ДепозитФотогалерея

Здавалося б, ремонт завершено, залишається зняти і розташувати меблі, а потім (на жахі!) ви розумієте: розетки не потрібні, меблі блокує їх. А нові розетки - нові дроти в стіні, що означає, що потрібно сльозитися і склеїти шпалери знову, і так по колу.



ДепозитФотогалерея

Ідеальним варіантом вважається розміщення електроприладів і меблів на етапі планування ремонту. Для того, щоб не намагатися на одному rake наступного разу, я зробив ноти, і мій блокнот був поповнений різними неодружніми рішеннями на електриці, які я щасливий поділитися з читачами!

Монтаж розеток і вимикачів
  1. Перемикач передпокоюХто все в квартирі!
    Чудова ідея! Адже часто буває, що він вже одягається, одягається на взуття, а потім виходить, що світло на другому поверсі. Або ви йдете на роботу і ви думаєте, "Ді я відключаю залізо?" Вирішуючи всі ці проблеми в одному падінні ковпака дуже спокуслива, головне, щоб холодильник вимкнувся окремо, або вам доведеться викинути зіпсовані вироби дуже часто.




    ДепозитФотогалерея
  2. Рости в схилах
    Рости, як ви знаєте, не буває багато. Рости в схилах Корисно, якщо поверхня підвіконня виконує функцію робочої зони кухні, якщо кухня невелика і необхідно зберегти кожен сантиметр вільного простору, якщо є стіл поруч з вікном. Наприклад, у мене є блендер на підвіконні підвіконня, в якому я зроблю плавності щодня. І немає... Ми отримали подовжувач, який руйнує весь вид.

    А перед Новим роком вам спасибі за цей випуск, коли ви прикрасите вікно в дитячій (і, можливо, на кухні) з новорічними гірляндами.




  3. Навісні перемикачі
    І не тільки ліжком, але всюди в проході. Це життя хак не новий, я постійно зустрічаю його в готелях, але багато хто забув про це, коли вони роблять ремонт.
    4113661

  4. Регулятор для теплої підлоги - на рівні очей
    На цій висоті зручно регулювати. Чому всі будівельники намагаються наблизитися до підлоги?


  5. Повне освітлення на балконі
    Коли ви запалите лоджію, не забудьте перемикач. І виходить: Я пішов до балкона, побачив, що він був темним, і мені довелося повернутися до кімнати, щоб повернути на вогні.
    р.

  6. Більше розеток у ванній
    Мийка для волосся, пральна машина, можливо, сушарка, електрична зубна щітка ... Для всього потрібно розетки, які, до речі, можна заховати в шафку.
    Р

  7. Очищувач виходів
    Багато хто не один пилосос, але два: звичайний і робот. Для всіх цих помічників потрібно розетка, а на певному рівні: для звичайного пилососа 30-40 см від підлоги і в кожному номері, для роботи - в передпокої, з урахуванням місця підзарядки.
    234325

    ДепозитФотогалерея
  8. Розетка для зарядки гаджетів на кухні
    Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Уявіть, що ви готуєте з планшета, і планшет мертвий! Ви не маєте вільного розетки на кухні. І тепер це буде! Якщо мова йде про випуски, передбачені невеликими побутовими приладами, такими як блендер або кавовий болгарка, то подумайте заздалегідь, як багато побутових приладів, які можна знадобитися при влаштуванні. Якщо у вас виникли труднощі, то використовуйте один з наших рекомендацій.

    Для кожного лінійного метра робочої поверхні необхідно мати хоча б одну розетку. Це не означає, що розетки повинні бути встановлені кожен метр, вони можуть добре групуватися в декількох штуках.

    Ви можете зробити ще простіше і встановити на кухні «заварити» 2-3 випуски над кожним вільним стільницею. Зазвичай це дві або три групи виходів. Не забудьте розмістити одну або дві розетки в обідній зоні. Якщо потрібно заряджати мобільний телефон або підключитися, наприклад, ноутбук.




  9. Приховати розетки в шафах
    Якщо на кухонному фартухі вже є багато розеток і він виглядає неглибоко, приховувати їх, наприклад, до дна навісних шаф.

  10. Комп'ютери
    Подумайте про те, що саме комп'ютер ви працюєте на: для настільного комп'ютера вам знадобиться 3-4 розетки, для ноутбука потрібно зробити вихід у всіх місцях, де ви зазвичай сидите з ним: поруч з письмовим столом, кріслом, диваном.


    ДепозитФотогалерея


Правильна електропроводка в квартирі - основа комфорту і благополуччя. Тому важливо точно знати, де класти проводку, а де розмістити розетки і вимикачі.

Редакція "Сайт" Я хочу допомогти вам у плануванні ремонту. Ми підготували для вас вибір найсвіжіших ідей дизайну інтер'єру. Повідомте нам у коментарях, ви плануєте ремонтувати цей рік і що б ви хотіли знати про цю тему.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное