Рецепт салату в свіжому моркві

Ми доставимо до наших слабких сторін час і одне з найбільших слабких місць. На всіх видах відпочинку і великих бенкетів, ми часто даємо себе безкоштовною резинкою і насолоджуємось усіма запропонованими закусками. Природно, шлунок рідко користується цим сортом і в наступний день вимагає чогось світла і свіжого.



ДепозитФотогалерея

У цих ситуаціях "Сайт" є один рецепт салатй

Свіжий салат моркви Інгредієнти
  • 3 морква
  • 2 апельсини
  • 2 ст.л. очищеного насіння
  • оливкова олія
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Приготувати салат не займе багато часу. Отже, спочатку очистіть моркву і натріть їх на тертці. Тут ви можете вибрати різні варіанти: або потріть його в невеликій тертці практично в грейлі, або на тертці для корейської. У будь-якому випадку салат стане відмінним.

    ДепозитФотогалерея

  2. Потім очистіть апельсин і виріжте його невеликими кубиками. Змішайте моркву і нарізані апельсини.

    ДепозитФотогалерея

  3. Тепер додайте насіння. Чи можете ви попросити мене що? Все залежить від ваших вподобань. Можна взяти насіння гарбуза або кунжуту. Також можна зробити суміш. Я віддаю гарбуза, тому що вони мають специфічний смак.



    ДепозитФотогалерея
  4. Додайте насіння і перемішайте всі інгредієнти. Тепер сіль і перець і качка салат з оливковою олією. Ви можете послужити столик!

    ДепозитФотогалерея



Ось ваш здоровий і легкий салат готовий. Щоб зробити салат більш пряним, можна додати трохи бальзамічний оцет або соєвий соус. Салат дуже легкий і допомагає зняти живіт. Збережіть рецепт, вам буде потрібно.

Я вже сказав, що я віддаю гарбуза насіння. І не тільки тому, що вони краще смакують, але і через їх надзвичайні переваги. Нещодавно ми говорили про те, чому потрібно їсти насіння гарбуза щодня.

А ще раніше ми поділимося з вами пара салатів для вечері, які допоможуть ситити, але не переїсти.

Чи подобається вам рецепт? Поділитися з друзями

Категории

Смотрите также

Новое и интересное