Найвибагливіші квіти для дачі

Доглянутий і чарівний сад вимагає тісної і регулярної уваги садівника. Створення акуратних клумб і клумб вимагає багато зусиль і часу, які в реалії сучасного суперактивного ритму життя досить складно.

Я виходжу з міста, щоб взяти перерву з суєти міста, а рослини є лише привабливим доповненням до відпочинку. Однак мій сад сповнений яскравих, пишних і красиві квіти, Який мені важко доглядати.

Моя друзі дива, як це зробити, і я посміхатися і відразу пам'ятаю один досвідчений садівник, який сказав мені про це. низькоквітковийВони відтворюють практично самостійно. Адже з правильним вибором культур, догляд за квітами не займе багато часу, а бутони відкриються з ранньої весни до глибокої осені.

р.



ДепозитФотогалерея

Редакція "Сайт" Я приготував для вас вибір найбільш садівництвой Це 11 ідей для тих, хто відвідує країну тільки на одному з вихідних!

  1. бетмен
    Цей квітка дійсно один з найбільш улюблених річних квітів всіх часів і всіх садівників. Краса і різноманітна палітра петунії не залишить байдужим нікого. Вся складність вирощування петунії полягає в висадці розсади в підготовленому грунті. І найкраще, що буде цвісти від перших весняних бутонів до холоду.





ДепозитФотогалерея

косметика
Ці невибагливі квіти, які прийшли до нас один раз з Мексики, тепер можна знайти всюди. Вони люблять висаджувати у міських двориках, а біля приватних будинків, а в дачах. При пошуках клумби з косами, здається, що це пухнастий зелений килим з різнокольоровими зірками. Космея є відмінним варіантом для декорування парканів, парканів і бордюрів. Величезна кількість сортів допомагає висловити будь-яку ландшафтну ідею!





ДепозитФотогалерея

Ашшхолт
Я впала в любов з неймовірно ніжною золацією, яка нагадує мене з тремтіння метеликів з першого погляду давно, близько 5 років тому. А з тих пір, її красиві вишукані квіти прикрашають свої клумби щороку. Ця рослина досить висіяти тільки один раз, і бути впевненим, що в рік есхолтій буде проростати себе. Я зазвичай висаджувати його біля теплиці з невеликим бордюром, він виглядає просто чудово!





ДепозитФотогалерея

Овочево-ме-ноти.
Так милий і ніжний, і вони не тільки сині. Я люблю білу і рожеву незабудку! Різноманітні забудки-без «Помпадур» - відмінно прикрасить різні клумби, робочі клумби, газони і балкони. Вирощування до 30 сантиметрів у висоту, воно прекрасно живе в затінках і легко витримує зиму без укриття.





ДепозитФотогалерея

Малва
Ні, вам не потрібно терористичного злому, звичайний простий злом відмінно розмножується самовідправленням. Ця рослина природа здається спеціально створена для посадки уздовж живоплотів, парканів, стін. Мальва невибаглива і дуже декоративна. Має лікарські властивості. І це навіть дивно, що в останні роки власники дач і будинків повністю охолоджують до мальви, його замінили більш «модні» рослини.

Хочу зустрітися частіше високі стебла цієї красивої рослини за за дачними парканами.





ДепозитФотогалерея

календула
Вирощування і догляд за календулом не вимагає особливих умов, а не великих зусиль. Все в звичайному режимі: полив в сухій погоді, розпушування грунту, заспокійливе місце і щомісячне годування комплексом мінеральних добрив. Зверніть увагу, що вирощування календули має одну витонченість: якщо ви хочете, щоб календула цвіте довго і рясно, відразу після язика квітки кошиків візьміть горизонтальну позицію, відріжте всі відкриті квіти. Цей захід сприяє утворенню такої кількості бутонів, які пишні квітучі триватимуть до пізньої осені.

, м2



ДепозитФотогалерея

Турецька гвоздика
Аромат цієї квітки не може бути виражений за словами! Коли турецька гвоздика цвіте, сад просто пахне. У нашій культурі рослина була близько 1573, і сьогодні її можна знайти практично в кожному саду. Використовується для створення альпійських гірок, клумб, бордюрів і навіть в якості ґрунтової рослини.





ДепозитФотогалерея

Український
З його наявністю цей неускладнений квітка може прикрасити будь-який квітник. Дуже яскраво і привертає увагу. Незважаючи на те, що це багаторічна рослина, Рудбеккая відмінно дає самовідвідвідвідання.



ДепозитФотогалерея

Портулак
Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. У країнах Європи у середні віки, у багатьох країнах Європи, портулак сьогодні вирощується як поле бур'янів, розведення самовідвідомлень.

Але для багатьох садівників, Портулак – це вітання гостя на клумбі, і це не тільки в дивних квітках рослини, але і в довгий період цвітіння - з червня по серпня.





ДепозитФотогалерея

Мелісса лимон
Меліса не вимагає особливого догляду. Я поливав її кілька разів: перший раз висаджував його, і кілька разів, коли була сильною посухи. Меліса вітає розпушування грунту і позбавлення від бур'янів, а мульчування також економить від останнього.





ДепозитФотогалерея

Настя
Настуртієві багатоповерхівки методом насіння, і навіть новачкові можуть впоратися з його посадкою. Велике насіння настурції висівають безпосередньо в відкритий грунт посередині або кінці травня, коли проходять останні заморозки. В отворах до двох сантиметрів глибоко, розташованих на відстані 25-30 сантиметрів один від одного, насіння настурту поміщають в заспокійливий спосіб - 3-4 штуки на отвір.

Якщо є можливість нічних перепадів температур, обов'язково покрийте підвісну зону пластиковою плівкою або іншим матеріалом. Використовуйте тільки теплу воду для поливу. У тижні або два буде проростки.





ДепозитФотогалерея



Порада редакційної колегії А до пейзажу і прикрасить не тільки котедж, але і квартиру, раджу отримати 5 найвибагливіших кімнатних рослин, які красиво виглядають, але не вимагають особливого догляду. Виявляється, що навіть тропічні рослини можуть озеленити інтер'єр кухні!



Як видно, є багато квітів для саду, які не потребують постійного догляду. Тепер ви можете. саджанці У країні - оберіть рослину за смаком!

Чи подобається вам статтю? Зайдіть і поділіться своїми друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное