Рецепт овочевого супу з сирними кульками

Я не можу без супу. Для обіду та вечері, для першого та другого. Моя мама навчила мене їсти спекотний суп щодня. Це корисно! Але чоловік і діти перший курс байдужим. Щоб виграти свою сім'ю над, я додав багато незвичайних рецептів до моєї кулінарної книги. Серед улюбленців – легкий, майже дієтичний «Шаріковський суп». Це те, що вони називають її в нашій родині.



ДепозитФотогалерея

Харчовий варіант страви - варіння на воді або рослинному бульйоні. Це буде більш задовільним. шемале І шматочки вареної курки. Неважливо, як ви готуєте, суп завжди чудовий!

Суп інгредієнти
  • 2,5 л курячого бульйону або води
  • 1 велика цибулина
  • 1 морква
  • 5 середніх бульб картоплі
  • 4 ст.л. рослинної олії
  • зелень, сіль, перець за смаком


Повітряні інгредієнти
  • 100г голландський сир
  • 1 яйце
  • 100-130г борошна
  • 2 ст.л. м'якого вершкового масла
  • сіль




ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Почати приготування з сирними кульками. Сир натрію на дрібній тертці, додати вершкове масло, борошно, яйце і сіль. Змішайте м'яке тісто. Поставте в холодильник на 30 хвилин.



  2. Поки тісто знаходиться в холодильнику, порізати картоплю кубиками і кинути їх в киплячий бульйон. Додати сіль і перець. Морква і цибулю натрієва на тертці, злегка обсмажують овочі в рослинній олії і додають в суп.



    ДепозитФотогалерея
  3. Тим часом вийняти тісто з холодильника і утворюють невеликі кульки не більше, ніж лісовий горіх, інакше вони не закипають.
  4. Покладіть кульки в каструлю один раз. Перемішайте і варіть суп ще 5-10 хвилин (навіть кулі готові).



  5. Коли кулі готові, додайте зрізану зелень і відключіть вогонь. Смачний суп на тарілках і запрошують близьких на обід. Бодибилдерши!

    ДепозитФотогалерея



Якщо ви ще головоломилися над питанням якого супу варити швидше, оберіть курячий суп з сирними ролами «Лази». Можна приготувати суп на свіжому курячому бульйоні, і можна використовувати відварні кубики.

І ще один чудовий варіант для швидкого вечері - це шарований сирний корж, один з видів грузинського хачапурі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Якщо вам подобається. сир-футболЗаощаджуйте своїх друзів у соцмережах. Дякую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное