Рецепт біпункту в картоплі

Я дуже щасливий з моїм рідним! Не тільки вона подоба і мудра жінка, але вона також красива господиня. Я дізнався про величезну кількість страв, які я тепер насолоджуюсь приготуванням для чоловіка і дітей.

Одним з цих рецептів є картопляні чіпси. Не існує м'яса в цих крихтах, але є картопля, сир і цибулю. І зручно, ця страва може бути приготована з незаймана. Чистийй Насолоджуйтеся чистотою і варенням свіжої картоплі.





ДепозитФотогалерея

Сьогодні видання. "Сайт" поділитися великою угодою з вами картопляй Вони чудово поєднуються з зеленню і яскравими свіжими овочами, і виходить набагато більш прохолодніше ніж луки!

945652



ДепозитФотогалерея

Картопляні біти Інгредієнти
  • 6-7 дрібної картоплі
  • 70г твердий сир
  • 1 яйце
  • 1 цибулина
  • христина белла
  • сіль
  • 20г вершкове масло
  • рослинно-масляний






ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Спочатку необхідно приготувати картоплю. Вимийте її, очищайте її, знову вимийте і відваріть її в солоній воді. Залийте воду і залиште її на охолодження.



ДепозитФотогалерея

Охолоджену картоплю перекручувати через м'ясорубку. Сир натрію на великій тертці. Промийте цибулю, очистіть їх і виріжте дрібними кубиками.



Збийте яйце і з'єднайте його з картоплею, додайте тертим сиром і нарізану цибулю. Стирайте все разом.



З картопляного тіста ручна форма заготовки для укусів.



Кожен з заготовок добре згортається в паніровці, а потім роблять їх неглибокими надрізами у вигляді решітки. р.



Покладіть каструлю на середній вогонь і нагрійте рослинне масло. Додайте вершкове масло до неї.



Поставте картопляні чіпси на нагрітій сковороді. Поставте їх з двох сторін до золотистого кольору. р.



Саме це, картопляні палички готові. Бодибилдерши!



ДепозитФотогалерея



Я також хочу дізнатися, як зробити фарширований картопля. Дуже смачна страва!

На наступний раз ви вирішили запросити гостей будинку, спробувати цю страву. Ніна гостей піде додому голодним. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.



р.



Картопляні куртки - гідні сердечникй У ресторані можна повечеряти і повечеряти і пообідати замість гарнірів з м'ясом і рибними стравами. І моя родина любить їх в поєднанні з грибним соусом грибів.

Як часто їсти картопляні страви? Який ваш улюблений? Я чекав ваші коментарі!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное