Як носити светр восени

Ні светр восени. Але багато хто має питання: як вибрати модний і правильний, і головне, що носити його виглядати ідеально?

Саме тому редакційна колегія "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач, 12 ідей як зробити модний образ на основі Весняний светрй Я повторю той же образ, як в No 8.





ДепозитФотогалерея

Модні светри осінь-зима - 2018
  1. Яскравий светр з косами завжди хороший розчин. Виберіть колір, який підходить вам краще - червоний, помаранчевий або смарагдовий - і носити з широкими нейтральними відтінками брюк і кип'ятінням в тон.



ДепозитФотогалерея

Мерино светр великий в'язання і спідниця в світлих тонах - незвичайне, але досить ефектне поєднання. 714273



ДепозитФотогалерея

І можна носити светр без «низу» і продемонструвати ідеальні спортивні ніжки.



ДепозитФотогалерея

Етномотиви завжди в моді. Особливо коли мова йде про ісландські светри. Вони можуть поєднуватися з лосини і з теплою вовною спідницею. Жінка в цьому образі виглядає затишно і має один зовнішній вигляд з перших хвилин. Крім того, такий вид светрів дуже теплий!





ДепозитФотогалерея

На вершині популярності пуловерів з меланжної пряжі, люрекових ниток, ніжних моделей кашеміра. Найбільш пухнастий мохер залишається затребуваним, що дозволяє створювати особливо м'які і комфортні речі. р.



ДепозитФотогалерея

Потішувач в шкарпетці також може стати частиною стильного осіннього ансамблю, якщо доповнить його темними брюками і чоловічим взуттям. Відмінно можна знайти аксесуари в тон одягу.



ДепозитФотогалерея

светр в рожевих тонах великого або середнього в'язання обов'язково повинен бути у вашому гардеробі моди. Добре розбавляємо чорний і сірий Осіньй Також можна носити білі брюки, щоб створити більш елегантний і розкішний вигляд.

р.



ДепозитФотогалерея

А якщо у вас є плоска мумія і у вас є щось показати, звертайте увагу на модні сівалки. Ви можете носити такий светр з будь-якої нижньої частини, і це, можливо, краще доповнення до міні-спідниці. 571540



ДепозитФотогалерея

Кілька чудових рішень.



ДепозитФотогалерея

І створити жіночний і елегантний образ свінгери Вам не потрібно багато: легкий в'язаний спідниця просто нижче колін і різнобарвних човнів. Це так просто!



ДепозитФотогалерея

Що про теплу і затишну поту з V-подібним вирізом? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



ДепозитФотогалерея

До питання про те, які жіночі светри тепер в моді, дизайнери однозначно відповіли - оригінальні, чи це розріз класичної моделі або стилізованого в'язання за розміром моделей.



ДепозитФотогалерея



Редакційна консультація Knitwear знову трендує цей сезон. Безформні величезні розміри светрів або елегантні джемпери на фігурі, яскраві сукні, довгі кардигани. Але я дуже люблю жилети. І вони, як виявилося, цей сезон на вершині популярності.

Я пропоную вам ознайомитися з ідеями в'язаних жилетів, які перетворять вас в стильну модницю. Я буду носити жилет, як в #7!







ДепозитФотогалерея

Не забудьте розповісти друзям про це. КористьМи допоможемо вам зробити неперевершене оновлення гардеробу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное