Маска для обличчя з желатином

Коли я ходжу з матір'ю, вона часто помилкова для мого однокласника. І коли вони дізналися, що вона моя мати, вони захоплюють: «Ви любите дві подруги не набагато старше вашої дочки!» Мама понад 50! Я дуже гордий, що вона виглядає молодим і привабливим. Після того, як я переконаний, що краса не доведеться витрачати багато часу і грошей.



ДепозитФотогалерея

Кожна жінка мріє про продовження своєї молоді. Хочу ніколи не зустрітися з зморшками, пігментацією та зануренням шкіри. Але, у житті кожного представника представниці прекрасної статі з'являються атласи, рано чи пізно ці проблеми. Звичайно, ви можете запастися до дорогих косметичних засобів, зробити ін'єкції ботокса, приймати анти-старіння таблетки ... Але ці процедури безпечні? І ціна є важливим питанням.

Все добре знає. макіяж Може конкурувати з елітою. І іноді він перевершує його багатьма способами. І вночі.Це легко.! Вам розповість про домашній диво-привідний засіб, який косметологи називають «чорним ботоксом».



ДепозитФотогалерея

Неймовірний ефект ліфтингу і омолодження обличчя при використанні чорного ботокса дуже легко пояснити. Все про основний інгредієнт - желатин, який є природним джерелом корисних речовин для шкіри. Желатин містить білок, кератин, вітаміни, мікроелементи та амінокислоти.

Також в складі харчових желатинів колаген. Підвищує пружність шкіри і свінгерий Коротко незамінний інструмент для втомленої і протирання шкіри. Я використовую гелатинову маску 1 раз на тиждень. Перед процедурою я зроблю парову баню. Після першої заявки особа виглядає як в журналі!





Щоб отримати максимальний ефект від маски, потрібно додати до неї особливий компонент, який нормалізує стан шкіри, знімає вікові висипання, глибоко очищає пори і покращує складність.

Маска для обличчя для зморшок з желатином Не підходить для дуже сухої шкіри. Вони протипоказані дилатованими капілярами на обличчі і пуперозу (видима судинна сітка на шкірі). Також відмовляються використовувати, якщо виникають рани або запалення на шкірі.



ДепозитФотогалерея

Вам потрібно.
  • 1 ч.л. желатин
  • 2 ч.л. молока або води
  • 1 таблетка активованого вуглецю


Желатин і активоване вугілля – маска для обличчя #1 для уповільнення процесу старіння та тривалої молоді.

Підготовка
  1. Подрібніть планшет активованого вугілля в порошок. Змішайте з желатином і додайте холодне молоко.
  2. Подивляйте його акуратно. Не хвилюйтеся, що желатин не розчинився, він повинен. Покласти суміш в мікрохвильовці протягом 15 секунд або перемішати в водяній бані до повного розчинення желатину. Нехай маска охолоне до кімнатної температури.



  3. Застосувати маску, «поганяти» в пори з твердою щіткою або пальцями. Зберігати 15 хвилин на обличчі. Маска повинна повністю висихати і перетворювати в плівку.
  4. Наприкінці часу акуратно знімати маску, надягаючи пальця за краями. Зніміть залишки теплою водою. Проблеми з видаленням не повинні бути, маска перетворюється в плівку і добре знімається.



    ДепозитФотогалерея
  5. Разом з плівкою всі бруди і сальні пробки в пори шкіри знімаються з особи. Особа стає чудово чистою, натуральним блиском і променевим поверненням.
  6. Після використання маски натирайте обличчя лосьйоном, який звужує пори, після чого наносите зволожувач.
  7. Застосувати маску не більше 1 раз на тиждень.

    ДепозитФотогалерея



Щоб виглядати красиво, не потрібно витрачати казкові суми. Домашнього приготування кремів і масок не тільки економія, але і величезне збільшення якості. Ви можете використовувати різні натуральні інгредієнти без барвників і консервантів.

І позбавляється від «щілини» навколо очей допоможе крем з мигдальною олією, яка поверне променевість і еластичність вашої шкіри.

Якщо вам подобається. желатин маска рецептПокажіть друзям про соціальні медіа, вони будуть вдячні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное