Як зробити омлет без молока

Я звик жити в суперактивному режимі - все в часі. І в результаті нічого не сталося. Ви працюєте пізно, ви спите вранці. Що таке сніданок! Не було часу для них - просто кава і сирний бутерброд на кращому рівні.

Але пропустити це перше і, можливо, найважливіше харчування, безумовно, не варто, тому що воно загрожує наслідками здоров'я. Я перевіз мій графік і знайшов часй І зробити їх простіше - підібравши для себе ті варіанти, які швидко і просто підготовлені.





ДепозитФотогалерея

Все, що я люблю різноманітність яєць і омлетів. Недавній, мій улюблений Французький омлетй Не вимагає особливих зусиль. Все, що вам потрібно, є яйця і сир. І не молоко!

Сьогодні видання. "Сайт" Він розкриває секрет ідеального сніданку для мовних людей, таких як мене. Реальний. Французький омлет Він підкорить всіх! Виявляється ніжна, повітряна і дуже смачна.





ДепозитФотогалерея

Французький омлет Склад
  • 2 яйця
  • 50-70г вершкове масло
  • 50г сир
  • зелений
  • сіль, перець за смаком






ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. На повільному вогні пофарбувати вершкове масло в сковороді.



  2. Переверніть яйця в чашу. П'яти жовтків, солоних і перцевих з виделкою. Збийте яйця виделкою або вінком до однорідності. В яйцях змішують таким чином, вводять майже все вершкове масло з тонкою стручкою (гарячим, прямо з каструлі), постійно помішуючи так, щоб яйця не приготували передчасно.

    р.



  3. Залийте яєчну суміш в сковороду і почекайте 5-6 секунд до тих пір, поки яйця злегка розтираються.



  4. Гоління сковороди з рухом назад і вперед, активно перемішуючи омлет з виделкою, щоб яйця загуслися швидше.



  5. Приготуйте сир і ріжемо зелень дрібно. Цей етап не обов'язково, але з такими інгредієнтами, омлет навіть тастер. Розтоплений віскозний сир всередині омлета це просто невелика деталь, завдяки якій просто неможливо не впадати в любов з цією стравою!





  6. Посипаємо омлет з сиром і, озброєним шпателем, беремо на максимально відбілений край і дуже акуратно, так як це ніжна структура, розкачати омлет в рулетку. Не чекайте, поки вершина омлета готова, перекручуйте, як тільки її краю починають відбілити, інакше це не буде таким же! Під час скручування страва вдається варити всередині і одночасно залишається світло (не обсмажений) зовні.





  7. Покладіть омлет над краю сковороди на пластину, виріжте вниз. Прикрасьте себе зеленню, якщо ви хочете. Саме тому французьке сирне омлет готове. Бон привіт!

    1930-1967 рр.





Підготовка омлета, здається, нам простий і невибагливий процес, який навіть школяр може впоратися з. Але насправді, щоб дізнатися дійсно смачну страву, потрібно дотримуватися деяких правил приготування їжі, які відомі деякі.

Я рекомендую вам дізнатися 4 трюки, які зроблять ваш омлет пишним, повітряним і неймовірно смачним!



Р



ДепозитФотогалерея

Що ви їсти на сніданок залежить від вашого настрою на день попереду. І так красиві, омлет Щоденник не може бути поганим. Дуже ніжний вигляд і смаки ще більш ніж ніж ніжні!

Почати свій день весело і не забудьте поділитися ідеальним рецептом з друзями на соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное