Що потрібно подякувати мамі за

Почуття для батьків не народжується в самому серці дитини. Розуміючи, наскільки важко працювати, демонструючи тепло і турботу, як він виріс, часто приходить до людини тільки з роками.

У підлітковому віці дитина суперечить охоронці над ним, хоче швидко набирати незалежність. Зростаючи, він пропускає ті дні, коли він мав когось, щоб покладатися на і хто запитує про своїх батьків.

Це тільки тоді, коли він має дітей, що він починає розуміти, чому він використовується, щоб почути фразу, «Після вашої капелюхи». Він більше не відхилений, шкодує, що він засвідчує батьківщину, він готовий до апологізації за сердитися, іржі у відповідь. Він готовий виправити себе, але він занадто пізно.й





Про це заявив журналіст Євген Батурина. Коли вона була 36, вона написав відкритий лист до матері.

"Мама, я зносила капелюх. Я кладаю його, тому що це снігопад. Я не збираю його навколо кута. Уявіть, як старий я зараз!

«Я добре їсть. Іноді це занадто добре - це час, щоб зупинитися. До речі, друзі філолога читать це "послухати" і відписатися від мене. Але ви ще не знаєте друзів.



ДепозитФотогалерея

«Оцінки дрібні. Після того, як було п'ятнадцять тисяч схожих на чверть за складом про Пушкіна, у мене є багато написаних.

«Приміщення зараз в порядку. Якось раптом виявилося, що живе в грязі неприємний, і шукає нижню білизну на півгодини. Тепер пилосос і я регулярно вальс навколо квартири і подивитися на снігу поза вікном. й





ДепозитФотогалерея: Я дізнався багато. Приготування, наприклад, простий. Я також тепер знаю, як розводити, шукати в оренду квартири, кинути в кризу, вибрати подруги так, щоб не торкнутися за них, підняти дітей так, щоб вони не крили для мене.

«Для того, що я завжди боявся, що я б не мав материнського інстинкту?» Пробити І припинив сплячі.



ДепозитФотогалерея

«Чи я розумію тебе зараз. Я розумію, але я не аналізую. Вони говорять, що це частина дорослого, щоб піклуватися про ваших батьків замість того, щоб аналізувати їх нескінченно. Подбайте, оцінюйте, зателефонуйте, скаржайтеся рідше, щоб все було добре, так як є людина, для кого це найважливіша новина і радість.

«Я пам'ятаю, як легко його використовувати. Моя мама - сказав так, що мій мама не змогла. Якщо вона допускається, то вона прийняла рішення про себе, звільняється від відповідальності. й



ДепозитФотогалерея

«Ново я вирішю все себе, і я їду до вас, щоб бути маленьким, щоб спати і відчувати себе, як ви 36 років, і я тільки 9, і ви можете піти знову без капелюха в снігу, ловити мову сніжинки і відчувати себе безпечно». Довга.

Це повідомлення повинно надихати всіх. спасибі батькамПодати їм кредит. Тим не менш, якщо батько мама.





ДепозитФотогалерея Материнство Вони не можуть бути ідеальними. Але це ніколи не пізно, щоб виправити їх. Ви і мати різні люди, ви можете мати різні види світу. Ви не повинні бути схожими, щоб отримати разом.





Зрозуміємо життя самостійно. Дуже дякую за те, що є там, і бажаю Вам краще.

Як Євген Бітурін консультує, не аналізуйте. Візьміть його як це. Тоді вона оцінить. І навіть самі погані стосунки з мамою Вони будуть краще.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное