Інструкція для приготування соковитих котлет

Я не була особливо кваліфікованою господинею. Я не був змушений варити в домашніх умовах, і в своїх студентах немає часу. Я не страждав від цього, але якось я все ще хотів, щоб лікувати чоловіка до саморобок. Але я не мав ідеї, де почати. Я вирішив зателефонувати мій бабуся, тому що хто ще може запитати поради щодо чогось важливо? Я завжди кохаю.





А потім мій бабуся сказав мені секрет приготування смачних саморобних полотен, і редакційна колегія "Сайт" Зв'язатися з вами сьогодні.

Домашні м'ясорубки Склад
  • 700г м'ясо
  • 1 цибулина
  • 150мл кремовий
  • 2 скибочки лофа
  • 4 ст.л. сималіна
  • сіль і перець
  • зелена
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Я любила мої бабусі, бо вони були соковитими. І секрет, щоб додати багато цибулі в м'ясо, що я зробив. Але ви будете додавати цибулю пізніше, і на початку потрібно залити вершки на лофт і залишити його так, щоб його замочити.



  2. Тепер ми починаємо змішати фаршу. Додаємо до м'яса дрібно нарізану цибулю і зелень. Я люблю, коли є багато зелені: петрушка, кріп і зелені цибулі. А ви додаємо до смаку. Потім настає манка, а потім замочений хліб з вершками, навіть якщо лофт не повністю засвоюється.

    ДепозитФотогалерея

  3. Фарш Солі і перецьчі можна додати інші спеції, це справа смаку. Тепер, щоб всі інгредієнти перемішалися, потрібно змішати фаршу. Моя бабуся завжди сказав мені, що найголовніше в приготуванні патті, щоб зробити хороший фарш. І вона звичайно права.



  4. Після цих маніпуляцій утворюють фаршировані котлети і починають обсмажувати. Їх можна варити в каструлі або в духовці. Я варю для дітей в паровій кулі. У будь-якому випадку, це дуже смачно!





Не вперше, але мій чоловік оцінив мене. Тепер я тільки зварююся з цим рецептом і він завжди працює. Я сподіваюся, що вам подобається цей рецепт і обов'язково візьміть корінь в вашому будинку!

Ми хочемо, щоб їсти м'ясні кулі, але деякі люди люблять монотонію. Отже, ви повинні бути рефіновані, придумайте нові рецепти, щоб принаймні здивувати себе і вашої сім'ї. Нещодавно ми ділимося з вами рецептом незвичайних курячих порід з смачною начинкою.

Порошки можна приготувати не тільки з м'яса, але і з картоплі, капусти і інших корисних овочів. Раніше прокладаємо 5 рецептів смачних котлет, які готують без м'яса.

Які секрети ідеальних полотен? Зв'язатися з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное