Як зберегти молодість і красу

Чудовий, щоб бути красивим у 20-х або 30-х роках. Але зловживання захопленими поглядами інших після 50 років є найвищою точкою задоволення для жінок. Памела Яковс, 55, з Yorkshire, виглядає так молодий, що вона помилкова для подруги її 22-річного сина. Жінка впевнена, що «знайомитися з геном» потрібно активувати правильно, тому приділяє особливу увагу її режиму і догляду за шкірою.





Редакція "Сайт" Поділитися з вами секрети Памела Якобса, Як продовжити Краса і молодій

Моя сина і я нещодавно ходив, щоб побачити будинок, і ми попросили, якщо ми були пара. Коли я сказав, що це мій син, ріелтор похилий товсто і виглядав дуже сором'язливий, говорить Памела. Незрівнянна мама виглядає не гірше, ніж вона зробила, коли вона була двадцять. Звичайно, існують зміни форми і форми обличчя, але шкіра Памела в відмінному стані. Британська жінка впевнена, що це все харчування плюс маленькі хитрощі.

171766



Памела прокидається в 6am і починається день з здорового сніданку з яєць і безглютенового тости з чорною каву з доданою кокосовою олією. У неї також є сніданок з фруктовими тортами. Для обіду їсти салати хребта, капуста, рукола, огірки, помідори, оливки, червоний перець, авокадо і соєві паростки і сауеркра.

Для каструлі додайте насіння гарбуза, для аромату спеції. Британська жінка заповнює її салатами оливковою олією. Також в якості білкової добавки вона споживає м'ясо лосося, варених яєць або варених курчат.





Жіноча вечеря зазвичай складається з курки, жирної риби або гриль з брокколі і кабачків. Крім того, Памела їсть ручний мигдалю в день, пара стебел селери і гумусу. Під час дня напою дуже багато води зі свіжим вапняним соком. Жінки вірять, що їжа корисне тіло і зовнішній вигляд тільки якщо він натуральний.





Увечері жінка масажує тіло сухою щіткою, бере душ, використовує скраб і зволожує шкіру кокосовою олією. Все займає близько години. Памела вважає, що кокосова олія допомагає їй виглядати так добре в 55: Я використовую його всюди - для тіла, для волосся, для їжі. Чудовий і дешевий. Після тижня вона видаляє токсини, приймаючи ванну з рожевою олією Himalayan і діє скраб для ніг кожен день при прийомі душу.





Памела навчається один раз на тиждень в тренажерному залі і захоплюється йоги. Після класу вона йде в сауну і очистить її ціле тіло: "Після 10 хвилин в парній кімнаті, я беру холодний душ - він тонує шкіру." Довгий відомо про цілющі властивості сауни, тільки потрібно взяти її правильно.

Намагайтеся вибрати хорошу їжу і косметика, щоб не забруднити ваше тіло. І зберегти гарну фігуру, завжди грати в спорт. Якщо у вас немає часу або бажання піти в тренажерний зал, радимо вам грамотно скласти домашні тренування.

Кожна жінка має свої секрети. Як виглядати молодшей Скажіть в коментарях про ваших і не забудьте поділитися статтю з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное