Правила батьківства Victoria Beckham

Вікторія Beckham є справжнім прикладом сучасної жінки. Ця елегантна крихка жінка ідеально поєднує в собі підприємство, талант і сімейні цінності. Останні рідкісні не тільки у світі зірки, але й серед звичайних людей. Вона і її чоловік Давид підніме чотири дітей, і можна уявити, як це важко. Але Вікторія придумала 4 правила, які допомагають їй підняти гідні особистості.





Редакція "Сайт" Розкажіть, батько Вікторія Бекхем. Можливо, ви можете запозичувати щось для себе.

Правила виховання дітей
  1. Режим і дисципліна
    За словами Вікторія, все повинно бути чітким і відповідно до плану. У вас є час для отримання, сніданок, домашня робота, розваги, сну. Наприклад, о 19:00 маму з багатьма дітьми готують мало Гарпера для сну, о 19:30 найменший син Крус лежить, а о 20:00 Римо. Бруклін, найстаріший син, який пов'язаний з ліжком на 21:30. Це досить строгий.



  2. Спорт
    Спорт – основа здоров’я, а в сім’ї футболіста – це також спосіб життя. Вся родина веде активний спосіб життя: Вікторія – гуртожиток фітнесу, дітей – плавання, баскетбол, футбол та теніс. І трохи Harper також скаче скутер. Вікторія вважає, що діти просто повинні займатися спортом у віці цифрової технології та малорухливого способу життя. 711977 р.



  3. Повага матері.
    Повага матері, Вікторія не тільки сама, але жінки в цілому. Вона колись сказала: "Для занадто довгого я був оточений тільки людьми - Давидом і трьома синами". Так мені довелося працювати, щоб поважати мене, як жінка. Я вже побачила плоди цього зусилля. Дійсно, коли хлопчики в їх підлітковий вік цінують і люблять свою матір, вона продається на своїх жінок у дорослому віці. Також дівчина, яка бачить хороше ставлення до своєї мами, не знежириться в майбутньому.



  4. Заслуги
    Ви можете подумати, що з його фінансовими можливостями пангери діти, але це не так. Коли дитина хоче новий телефон або планшет, Вікторія пояснює, що вона повинна бути зароблена через тверду роботу. Допомагає батькам, щоб реалізувати значення нових речей.





Зареєструватися Реальна робота, яка вимагає багато сутності, нервів і в певній мірі самозбільшення. Але це діти, які заповнюють наше життя і радість. Тому потрібно сказати більше слів про любов до них, щоб вони не тільки відчували батьківського піклування, але й виростуть, щоб бути гідними особистостями.

Ми також розповіли про дієту Вікторії Бекхема, що допомагає їй зберегти придатність навіть після 4 дітей.

Якщо у вас є правила батьківства. Поділіться цією статтю з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное