Що з'єднується Андрій Кончаловський і Микита Михалков

Будь-який, хто має брата або сестра знає, наскільки важко це може бути. Конфлікти, комплекси, кварелі та змагання знайомі всім тим, хто не тільки дитина в сім'ї. І сім'ї зірки не є винятком. Коли ви є дитиною знаменитої і успішної людини, вам очікується багато. Якщо в сім'ї є два з вас, то ви постійно порівнюєте.





Іноді це дуже складно, а Андрій Кончаловський добре знає про це. На День народження свого молодшого брата Микита Михалкова він розповів про свої стосунки, знайти багато хороших слів. Дуже обструктивні і мудрі слова, що редакційна колегія "Сайт" акції з вами.

Кончаловський Андрій Сергійович Ті, хто не дуже добре суперечать родинним зв'язкам знаменитостей, не можуть знати, що Андрей Кончаловський і Микита Міхалков є братами. Вони народилися в сім'ю талановитих і відомих людей. Його батько – відомий автор «Дядька Стефана», Сергій Михалков та його матір Наталя Кончаловська – письменник, онука художника Сурикова.

І, нарешті, Андрій змінив його на прізвище матері. Є багато версій, чому він зробив це. Наприклад, він сказав, що він вважає свою матір більш талановитою, ніж батько, тому він вирішив зберегти свою назву. З іншого боку, він не хотів назвати «сон Михалкову». «Я не сина, я сам!» Брати мають різні імена.





У відносинах з братом Кончаловським був досить складний. Андрій був вісім років старшим, ніж Микита і ніколи не пропустив шанс довести, хто був відповідальним. Кончаловський згадує: У своїй молоді він відігравав роль вірного попиту. Я завжди зустрілася з молодим братом, гарним хлопчиком. Великий Брат - позиція сили. У цей час мої зв'язки з Микитою були строго вертикальні, він подивився на мене знизу вгору, я - зверху вниз з непристойним з'єднанням.

Микита ran до магазину сигарет для Андрія та його компанії. Як згадує Кончаловський, молодший брат завжди був дуже особливим і надзвичайно лояльним, завжди прагнув бути близьким до нього. З іншого боку, великий подяка брату Михалкову і прийшов до кінотеатру. Наприклад, Микита Сергеевич відіграла першу роль у термінальному папері Кончаловського.





Дуже смішна історія. Андрі приймали на 5 ранку і пообіцяли прийняти брата на сеті, але він переповнений. Відповідно, режисер сам стрепт. Коли вони кинулися до сцени, вони дізналися, що актриса була втомилася від очікування і зліва. Тоді Кончаловський зробив брата змінити в жіночий одяг і відігравати роль.

Кончаловський згадує: «Нікіта, хлопчик все ще, в сльозах, в сні, намагаючись його краще, захоплення ...» Микита часто допомогла брату з фільмами. Наприклад, він зловив голубці біля центрального телеграфа і площі Манежа. Тоді він спійманий майже 400 голубів, ви можете уявити, що він коштує його.





Директор згадує одну історію своєї молоді: «Гемер провини з'явився лише один раз, я відразу спробував його погасити». Дівчинка повинна приїхати до мене, попросила Микита залишити будинок, почекайте по вулиці, по куту - потім підберемо його до автомобіля, ми підемо до котеджу. Я забули про нього. Заморожування.

Він чекав мене, і я пішов до кафе, і тільки через годину або два я пам'ятаю його. Квартира закривається, у мене є ключі. Я повернувся назад, я бачив Nikita сплячий в телефонній кабіні, розмістивши. Скло потіне, на підборіддя в'яжемо, сльози заморожують перед очима. Він завжди був і є чоловіком виняткового відродження. й

196581



І тільки тоді, коли Микита зростала, відносини братів стали теплою та дружною. Після того, як Кончаловський припинив ласощі свого брата, і через роки він побачив великий талант у нього.

Він нагадує: Згодом з'явився сюрприз, він також був зарозумілим: старший брат в цій системі повинен мати право на все, і молодший брат до того, що він буде дозволено старшим. Здивився, коли я бачив Нікіта з загальними планами. Він відкрив мову в кіно.

Довгий час я нічого не консультую з ним: Я був впевнений, що я знаю все в кіно краще, ніж він. Після незакінченого шматка для механічних фортепіано, особливо після Урги, я нарешті визнав, що великий майстер виріс.





Не було ніяких змагань між ними, звичайно. В іншому випадку це не працює. Два сини відомих батьків, два брати, звичайно, вони порівнювали й обговорювали. Кончаловський пише: Якщо Микита і я не братів, ніхто не порівняв нас. Але порівняння є постійним.

Мій брат і я був на різних полях філософського сприйняття світу, людини, особистості, релігії, державності – все. І змінилося багато. Ми не молодий. Кожен з нас вже перетнув верхню частину нашої траєкторії життя. й

21 жовтня цього року Микола Сергійович перетворив 73 роки. Андрій Кончаловський написав йому привітання, де він сказав багато хороших речей про брата, розповів багато оповідання, в тому числі тих, які ми поділилися вище. Наприкінці своєї вітання він писав: «Я вдячний Микиті, що він ніколи не публічно полонений мною. І в складних моментах він завжди був. Що про великий братський комплекс? Цей комплекс протягом тривалого часу не існує. Микита, мед, щасливий день народження!

8916816



Здавалося б, що це ідеальний приклад того, як будувати стосунки з близькими, навіть якщо у вас була кров'яна фея як дитина. Ви повинні знайти критично себе, іншу людину, і що відбувається між вами. Ви можете перейдемо на Вашій родині!

До речі, Кончаловський вийшов 81 цього року, і він виглядає дуже життєрадісним і молодим. Останнім часом ми поділилися з вами мудрі слова Андрія Кончаловського про життя і здоров’я. Він має секрети!

Важко сказати, що секрет своєї молоді є, але, можливо, це все про дружину. Останнім часом ми писали про те, як різниця у віці від дружин.

Що таке твої стосунки з братом або братом? Про нас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное