Який батько повинен бути схожим, згідно з чеською матір'ю

Дади різні, тади різні. Але є батьки, які я хочу доторкнутися, вони кажуть, вони реальні? Чутливий, турботливий, самознижувальний танець, готовий при першому дзвінку дружини змінити дитячі підгузники, прогуляти дитину в холод і в спеку, годувати з пляшки і дати маму йти на важливий бізнес, не чіпаючи на телефоні кожні 15 хвилин.

Де можна знайти? За роки свого життя в Чехії, психолог Анастасія Рубцова була переконана, що найнадійніші батьки живуть там!



ДепозитФотогалерея

"Сайт" Він неймовірний батько очима чеських мам. Видовище, в правді, тихий, особливо в жіночій половині людства. «Я одяг, це майже Мадонна з немовлятами, тільки в шортах, засмаглі і з біцепсами», пише Анастасія Рубцова.

Зв'язки з батьками
  1. Чудовий батько. А батько, який прогулявся поодинці в парку з дітьми і виглядає ідеально. Одна дитина їде в велосипеді і падає кожну хвилину, друга ходи сміливо, тримаючи руки, третій сон в санях на грудях. На плечі є сумка з водою, закускою та аптечкою. І, за мить, Мама ніде.


    ДепозитФотогалерея
  2. І ось ще один неймовірний батько - один-один з трьома дітьми на пікніці. Мотлі мат викладають на траву, стійки для гри бадмінтон, іграшки і бутерброди, приготовані своїми руками, розкидані навколо. Це нормально!


    ДепозитФотогалерея
  3. Справжній батько є тим, хто послухає свого третього класу у шкільних дверях і бажає йому хороший день. Не ошпарювання, не провокує, не прокидається.


    ДепозитФотогалерея
  4. Ще один приклад хорошого батька є батьком, який з нескінченним терпінням скелях його новонародженої дитини в клініці, поки матір його чати на телефоні з її подругою. Тексти пісень, а це означає: І ніхто вам не: Світло, подбати про дитину! Чи не ви почуєте його кричу? Чешка батько дивиться на кричущий стрибок в любові і комфортно живить його з пляшки, поки він заспокоївся.
    р.

    ДепозитФотогалерея
  5. Але батько тихо напої кави в кав'ярні в компанії малюка і собаки. І всі породив виключно тихо: батько годує дитину з баночки, шукаючи газету з одним оком, дитина очищає, а собака впевнено лікує залишки від коляска. Це дуже повсякденне видовище.
    9971.8046

    ДепозитФотогалерея
  6. Про нас ідеальний татоПрогулянка з його однорічним сином, поки матір його на манікюрі, витрачаючи час своїми подругами або, можливо, збираюся до йоги. На годиннику не засмажуються брови і підвищені тони, немає телефонів і подразненого погляду - малюк був засмачений, допомагав піднятися на сходи, підгузник змінився. І все це - не знижувати смородина, щоб бути шкода для вашої дитини. Шукаю це, я хочу, щоб негайно відродити такий тато ще три!


    ДепозитФотогалерея



«Я ще не знаю, де і як виховали чеські батько. Але я впевнений, що це дуже простий рецепт. Кращі рецепти найпростіші. Без важких інгредієнтів – війна, революція, страх, різні приниження. Без нудотного смаку радянської школи і «вічно це колективне господарство». «Не зробивши мільйон, не чоловікові». І без «змінити пелюшку до дитини – не чоловіка. й

Якщо, де ви повернете, ви не людина весь час, то зрозуміло, що завдання неспроможна і ви не повинні спробувати, але ви повинні лежати на дивані з телефоном і пацієнтом чекати смерті. Це хороший рецепт драми. Але не для миру. й

р.

ДепозитФотогалерея

«Чехські батьки – для мирного життя, для радості, для щасливого дитинства. Я не маю сумнівів, що є такі речі в Росії. Непристойна і хвора. Я бачив п'ять людей, можливо, шість. Але в основному я знаю інші оповідання. Моє улюблене, досить свіже, є батьком, який був безробітний протягом шести місяців і відігравав комп'ютерні ігри під час своєї дружини заробив їжу і дідусь з дітьми в наступному номері.

Як бабуся, так і діти були строго заборонені вводити в приміщення з батьком і комп'ютером. Їжа повинна бути нагрітою в певний час. Тому, ви знаєте, що режим дуже важливий, пише психолог Анастасія Рубцова в своєму блозі.





Справжній батько повинен мати можливість підтримувати і гасити, стати помічником своєї безкоштовної волі і справжнім героєм для своєї дружини і дітей, батько повинен бути в змозі слухати і бути стратегом, на якому можна сміливо покладатися. В іншому випадку, чому навіть стати одним?

Я впевнений, що батько ваших дітей найкраще. І якщо інші мами ревнощі, це, можливо, кращий показник, що ваш чоловік дійсно ідеальний тато, і інші, як ви, милуючись картиною дружби і любові між батьком і дитиною.

Чи подобається вам статтю? З друзями, і в коментарях, які повинні бути ідеальним батьком і головою сім'ї.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное