Рецепт супу моркви з часником

Подруга і я їду в Європу за добу в Мюнхені. Перед тим як залишитись, ми вирішили повечеряти в невеликому ресторані. Я замовив мій суп, там. Слова не може сказати вам, як смачно це було. Насичений смак і заправка часнику ... Він був радою. Мій друг був вражений, теж.

, 35997

ДепозитФотогалерея

Знаючи певну відвагу і протікання на німецькій мові, вона пішла в шеф-кухар і зачарувала рецептурою, надаючи всю її чарівність. З тих пір, коли ми готуємо весь час, і це майже так само, як ресторан. І ви можете це зробити! Редакція "Сайт" навчить вас варити морква-супй

Морква суп Інгредієнти
  • курка (для бульйону)
  • 1кг морква
  • 2 цибулини
  • 50г петрушки
  • 7см корінь імбиру
  • часник
  • оливкова олія
  • сіль, перець і спеції за смаком


Підготовка
  1. Спочатку потрібно варити курячий бульйон. Я зазвичай бере цілу курку, а потім відокремлю те, що йде в бульйон і що йде в інші страви. Залийте курку водою, додайте перець горохом, лавровий лист і покладіть його на вогонь. Займається близько години і половина варити. р.

    ДепозитФотогалерея

  2. Під час заварювання бульйону готують інші інгредієнти. Нарізаємо моркву, цибулю і імбир. Коли відвар вариться, проціджують його. Не потрібно нічого на сито. Поставте моркву в бульйон і дайте їм варити. 990 р.

    ДепозитФотогалерея

  3. Тим часом зробіть часникову заправку. Вирізати петрушки і часник і тушки в оливковій олії протягом 10 хвилин. Після шліфування в блендері і додавання ще оливкової олії, солі.



    ДепозитФотогалерея
  4. Коли морква добре варена, додайте цибулю і імбир. Тримайте кип'ятіння. Після того, як морква готова, збийте все в блендері і дайте трохи охолонути. Ось суп і готовий, заливаємо на тарілки і полями зверху з часником. Ви можете послужити столик!

    ДепозитФотогалерея



Дуже ніжний і вишуканий суп, особливо в ресторані. Ви можете послужити його навіть для свята, декорування зверху зеленню або хрестинами. Але особисто мені подобається залити її в велику пластину з розписом овець, додати ріпсон і сплести його, переглядаючи свою улюблену серію.

Суп морква унікальний. Чи знаєте ви, що в 1908 році Ернст Морау врятував тисячі життів дітей з регулярним морквим супом?

Чи подобається вам рецепт? Ви можете зв'язатися з нами

Категории

Смотрите также

Новое и интересное