Тісто рулетка Рецепт

Хочу знайти різні незвичайні рецепти закусок, які будуть виглядати цікавіше на столі, а смак порадує. Що ще потрібно для гарної закуски? І я маю один рецепт, який я просто не можу допомогти обміну – рецепт. сир-сухий і ковбаса. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



ДепозитФотогалерея

Сьогодні "Сайт" Покажіть, як приготувати. ЗакускаЩо ще краще, ніж піца.

Рулетки з тестових інгредієнтів
  • 500г ply дріжджове тісто
  • 250г твердий сир
  • 200г ковбаса
  • 1 цибулина
  • 8-10 грибів
  • аджика


Підготовка
  1. Я купую готове тісто для цих рулонів так, щоб не до мене з приготуванням манжету в домашніх умовах. Ковані ідеально підходять. Отже, прокачати тісто в шар товщиною 0,5 см. 95899

    ДепозитФотогалерея

  2. Тепер змащуйте тісто з аджиком або кетчупом. Я завжди додаємо спеції і висушені трави в соус, виходить навіть тамсто. Покладіть ковбасу натерти на велику тертці зверху. Це не так? Але це зробить щось ще краще, ніж піца.

    ДепозитФотогалерея

  3. Попередньо обсмажити гриби і половину цибулини наступний шар. Потім дрібно нарізану сиру цибулю, а потім подрібнюють твердий сир.



    ДепозитФотогалерея
  4. Тепер прокочуйте все вгору і виріжте його по невеликим колам. Дайте мені 30 хвилин. Потім покласти в духовку і запікати до золотистого. Нержавійки готові!





Також можна посипати рулони сиром або зеленню для прикраси. Вони можуть бути дуже смачними і апетитними. Я покажу вам від мого досвіду: вони ховаються з таблиці першими. Так тримати рецепт, вам буде потрібно знову!

Я люблю піцу, але я не люблю його приготування. Тому я пропоную рецепту для дуже мережної піци, яку готують поспішати.

І нещодавно я знайшов, як правило, дивовижний рецепт для дієти міні піци з баклажанів. Смачний!

Чи подобається вам рецепт? Поділитися з друзями

Категории

Смотрите также

Новое и интересное