Як зробити букет з висушених квітів

Я не можу купити щастя, але я можу заварити смачний чай, читати улюблену книгу, і створити затишок. "Це дуже багато те ж!" мій мама часто жартує, і я повністю погоджуюсь з цією заявою.

Зати в будинку Це важливо, тому що завдяки цій тонкій і елюзивній речовині, ви хочете, щоб піти додому швидше, особливо коли робочий день був жорсткий і погода зовні була холодною і знебоченою. І це один з ключових слів до успіху щасливого сімейного життя.

, Україна



ДепозитФотогалерея

Але є будинки, де ремонт чудовий, а меблі дорого, і будинок «не тепло», незручний в ньому. Оскільки комфорт не залежить від великих грошових інвестицій. Затишний будинок приємно здивує маленькі речі до очей, це голоси дітей, запах домашньої їжі, іграшки, розкидані на підлозі, шафа з книгами і просто відчуття власного маленького світу.

І це деталі. Наприклад, букет лаванди в поєднанні з травою приніс з дачі. Так, коли мої друзі запитають мене, як я отримую це повідомлення в моїй квартирі? теплоЯ пропоную, що вони приймають вазу і кладуть букет з висушених квітів, адже вони допомагають зберегти настрій літа! Вони також заповнюють будинок приємними запахами.





ДепозитФотогалерея

Букет з сушених квітів Сьогодні видання "Сайт" Я приготував для вас 12 ідей для натхнення. сухийквіт Щоб зробити будинок комфортно. Спасибі #8, я отримав краще сну.

  1. Живий далеко від природи, людина намагається підходити і заповнює свої будинки різними рослинами. Крім висадки квітів в горщиках люди навчилися зробити багато красивих виробів з сухих рослин. Під час життя вони отримали багато енергії з землі і були заповнені світлом сонця. Згодом висушені квіти стають справжніми акумуляторами, що дають людині всі запаси енергії. На відміну від живих рослин, сушені квіти заповнюють енергією перманентності.





    ДепозитФотогалерея





  2. Такі букети ніколи не будуть! І це їх перевага над горщиками і живими квітами. р.



    ДепозитФотогалерея

    р.



ДепозитФотогалерея

Запашний лавандовий букет в спальні принесе вам спокійний і сереневе сон. У ванній кімнаті пучок сушених лаванди швидко усуне всі неприємні запахи і стане відмінним прикрасою.



ДепозитФотогалерея





ДепозитФотогалерея

Про нас Квітка-композиція - Новий флорист. Особливо часто рослина використовується в оформленні номерів для весільних церемоній в сільському стилі. Бавовна виглядає ніжним і витонченим, тому він обраний для букета нареченої. Добре, для інтер'єру вітальні, букет з бавовною - це просто дар! Головною перевагою бавовни є імунітет до температурних змін. Цей висушений квітка зберігає привабливий вигляд протягом тривалого часу.





р.



ДепозитФотогалерея

Більшість рослин, які стають відмінними сухими квітами, можна легко знайти в області або в лісі протягом літнього сезону. Серед них найвідоміші є безсмертний, фізика, statica, pygema, echinacea, lunar, лаванди, бавовна. Нерідко використовуються вуха, солі, гілки, конуси та інші натуральні матеріали, відмінно доповнять композицію з висушених квітів. Для того, щоб надати композиції унікальний аромат, можна використовувати алізовані зірки, ванільні труби, гарячі перці, кавові квасоля.

р.



ДепозитФотогалерея





ДепозитФотогалерея

З давніх часів люди навчилися висихати квіти і трави і зробити композиції з висушених квітів. Букети і декоративні композиції з висушених рослин мають особливий шарм, і зрозуміти своє ставлення до них, потрібно не рідше одного разу, щоб зробити такий букет або купити готовий склад з рослини. будинок квітівй

р.



ДепозитФотогалерея





ДепозитФотогалерея



Однак композиції і букети з висушених квітів недовгі. Зазвичай вони створюються для осінньо-зимового періоду, після чого вони втрачають декоративність і замінюють більш привабливими живими квітами.

Для того щоб сухі квіти зберігали яскраві кольори і витримують довше в домашніх умовах, вони збираються і обробляються особливим чином.





ДепозитФотогалерея

Сухі рослини збираються виключно в сухій погоді, коли вони досягають вершини своєї краси. Важливо поширити всі листя і бутони сушка мав найбільш привабливий вигляд.



Яка ідея? Скажіть своїх друзів про це, тому що натхнення є настільки цікавим.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное