Як назвати сина

У всіх випадках питання впливу назви на долю людини і залишається одним з найбільш обговорюваних. "Що означає ім'я? Роза пахне, як троянда, навіть якщо ви його зателефонувати, хоча б не, попросить Шекспіра Джульет.



ДепозитФотогалерея

«Людина без назви не є людиною, він не має найбільш важливе значення», – розповідає Павел Флоренський, один з найвідоміших російських філософів і теологів першої половини XX століття.

р.

ДепозитФотогалерея

Експерти запевняють, що дитина, ми, свідомо чи ні, кладемо долю. Назва не тільки знак індивідуальності, вона несе особливу енергію і може зробити її власник щасливим або нещастям.



ДепозитФотогалерея

"Сайт" Я приготував для вас список 5 назв з найсильнішою енергією. Довгий час зауважив, що вони допомагають своїм власникам досягти висоти життя, захистити їх від негативної енергії і поганих очей.

Сильні чоловічі імена
  1. Олександр
    Назва Олександра – грецьке походження. У сучасному перекладі означає «протектор», у попередньому перекладі – «протектор сім’ї», «протектор». Дослідники та статистика показують, що люди, ім’я яких починається з літери «А» народжуються лідерами, але Олександра виходить з конкуренції.



    ДепозитФотогалерея

    У різні часи ця славна назва була проведена македонськими царями, в тому числі Олександром III Великим, Старими російськими принцами, Шотландськими царями, християнськими святами, вісім Великих Понтіффів, трьох росіян і одного візантійського імператора.



    ДепозитФотогалерея

    Дзвоните до сина Олександр, ви автоматично нагороджуєте його з сильною енергією, впевненістю, неймовірною твердженням, здатною відкривати будь-які двері.



    ДепозитФотогалерея

    Крім того, ім'я Олександра допомагає своєму власнику не тільки займатися стресом, але стати дуже стійкими до всіх негативних факторів, майстерно мінімізуючи життєві неприємності.

  2. Володимир
    Значення цього імені – «Лідер світу». У будь-якому середовищі він оцінив і поважав, слухайте свою думку. Але трохи Володя просто протилежна - вирощує великий фантазіст і сняшник.

    ДепозитФотогалерея

    Від дуже ніжного віку Володимир захистив свою точку зору і діє тільки як він бачить. З його вивченням він розвиває середню, але справи керівництва проявляються в повному гойдалці від школи. Він точно знає, що він хоче і як його досягти.





    Владимири роблять великі батьки, старші брати і просто хороші друзі. Вони допоможуть вам у складному моменті, підтримуючи вас в будь-якому випадку, і чесно кажучи про ваших недоліків.

  3. Віктор
    Навіть у Стародавньому Римі переможниця була приурочена з розкопок: «Ав Віктор», що означав «Лонг жити перемогою». Згодом це слово перетворилося з побутової назви в належне ім'я. Р



    У епоху формування християнства назва Віктора була популярною серед послідовників нової релігії, пов'язана з перемогою Христа над смертю і гріхом. Тільки сини духовенства були допущені називати їх.

    У наш час ім'я Віктора стала досить поширеною, а хлопці, названі цією назвою завжди і скрізь хочуть бути тільки першим, другим місцем не є долею.

  4. Андрій
    На основі давньогрецьких коренів ця назва інтерпретована як «кілька», «сильна», «браве», і її власник завжди пов'язаний з силою, впевненістю, неймовірною витривалістю. Покров Пресвятої Богородиці - Апостол Андрій Первозванний. Він є першим учнем Христа, братом Апостола Петра. Він був скоригований в грецькому місті Патри на хресті у вигляді листа «X».

    р.



    ДепозитФотогалерея Цей символ надав назву «Індревський хрест». Він зображений на прапорі російського флоту. У православній традиції Апостол Андрій вважається покровом Греції, Росії, Румунії, України та Російського флоту.





    Приготуйте, що дитина в дитинстві не буде занадто спокійним характером, але він часто порадує вас успіхами і досягненнями.

  5. Сергій
    Назва Сергія має римські коріння і перекладається як «необхідний». Ще один. Ім'я - "Примітний," "Нездатний." У Стародавньому Римі використовується тільки для дітей з багатих сімей.

    ДепозитФотогалерея

    За іншим варіантом ім'я Сергія є сучасна форма застарілого імені Сергіуса, яка походить від латинського «сервера dei», що означає «сервер Божого».

    Серед власників цієї назви є багато талановитих особистостей - співаків, поетів, письменників або акторів. Справа в тому, що хлопець з такою назвою подарує не тільки інтелектуально, але і творчо. Власник назви Сергій відповідальний і надійний. Ви завжди можете покладатися на нього.





    Ця назва є добре універсальним амулетом, а також своєрідним щасливим талісманом. Тим не менш, Сергій може мати проблеми з суперниками та спиртом.



Ці імена можуть бути відмінним вибором для новонародженої дитини. Проаналізуйте себе і ваше життя, щоб дати сина ім'я він заслуговує.

"Сайт" Він розповість про те, як підняти хлопчика, щоб він виростив реальний чоловік, не тільки міцний, відповідальний і відповідає ідеям чоловіків в цьому світі, але і здатний любити!

Головне в піднятті дитини не заплутати свою індивідуальність, що дуже часто жінки роблять в зусиль, щоб стати ідеальною матір'ю. Дізнайтесь про 6 помилок в виховання сина, що краще спробувати уникати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное