Як зробити печиво з конденсованими конденсованими

Нещодавно придбали магазин цукерок біля дому. Горіхові печивой Але тільки це не так смачно, як в дитинстві, а начинка згущеного молока ніколи не бажали.

Тому я вирішив запекти такі печиво самостійно, щоб мої діти знали смак реальних «Нус». Як я був дитиною! Я пішов до моєї матері за рецептом і після прослуховування її кулінарних рекомендацій, я зрозумів, що все досить просто.

999 р.



ДепозитФотогалерея

Найголовніше в цьому рецепті є цвіль, в якій будуть запечені «горіхи» - родзинка. Це може бути різним: для порожнистих і повноцінних "горіхів", звичайних і електричних - вибрати вас.

У мене є старий радянський сад, який я успадкував від мого бабуся. З його допомогою я зроблю оболонки, і цю форму необхідно нагріти на плиту. Для такого воску і підготовленого редакційної колегії. "Сайт" Рецепт печива Nuts з конденсованимй Але ви можете перетворювати його в лісовий горіх.

доб.



ДепозитФотогалерея

Тест інгредієнти
  • 3.5 ст. борошна
  • 2 яйця
  • 3/4 ст. цукру
  • 200г вершкове масло
  • 0,5 ч.л. соди
  • 1 ч.л. оцту
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • щіпка
  • горщики






ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. У зручному контейнері змішайте цукор, яйця і щіпку солі. Стирайте його добре. р.



  2. Додаємо вершкове масло, соду з оцтом, розмішайте, а потім додайте трохи борошна. Перемішайте тісто акуратно, щоб не було грудочок. В результаті тісто повинно бути м'яким і еластичним, щоб він не прилипав до рук.





  3. У вигляді випічки заливаємо трохи рослинного масла і змащуємо всі поверхні, потім кладемо цвіль на вогонь так, щоб вона добре прогрівалася.



  4. Форма з кульок тіста, придатних для вашої форми. Яйця повинні бути близько половини горіха.



  5. Помістіть кулі в хлібопекарській престолі і закрийте кришкою. Перша партія печива буде запечена довше, ніж наступні, тому що родзинка повинна добре прогріватися.



  6. Випікайте за хвилину, потім відкрийте і див.: якщо ірди - поверніть форму на іншу сторону.



  7. Оздоблені половинки печива вибирають з форми і розмістити в пластині для охолодження.



  8. Для підключення двох половинок «горіхів» один з одним заповнюємо одну половину печива з конденсованими, закриваємо другий і складаємо «горіх» на блюдо.



  9. Це все, горіхові печиво готові. Бодибилдерши!



ДепозитФотогалерея



Багато людей, які виростили в СРСР, пам'ятають смачні речі цього періоду і відчайдушно пропускають їх навіть зараз, коли магазини рясно рясніють. Але я дуже хочу, щоб смакувати деякі доброї з цього огляду! Забутий смак неможливо.

Тому я пропоную вам ознайомитися з 23 радянськими делікатесами, які ми прикрашали. Подаруйте собі маленьку ностальгію!



Згадуючи далекий дитинство, обов'язково кожен зауважив бажану делікатність цього часу - печиво "Нути" з згущеним молоком! Переконайтеся в тому, щоб приготувати цей cookie за нашим простим рецептом. Це так смачно, де магазин горіхів! Домашнє - це сто разів краще, особливо якщо ви приготували їх разом з цілою родиною!

Не забудьте розповісти друзям про це. ідеальний рецептй

Категории

Смотрите также

Новое и интересное