Як зробити пишний кекс

Срібло Етикетка мафін Я пам'ятаю з моєї молоді і ніколи не мріяв, що це може бути приготований в домашніх умовах. Все вийшло дуже просто: потрібно дотримуватися рецептури і техніки від радянського ГОСТу.

р.

ДепозитФотогалерея

В результаті дивно смачні тістечка, які просто розтоплюють в роті, дуже ніжні, пишні без будь-яких хімічних і хлібних порошків, тільки завдяки технології приготування.

Торт за ГОСТ Інгредієнти
  • 200г вершкове масло
  • 200 г цукру
  • 5 дрібних яєць
  • 150г борошна
  • 50г картопля крохмаль
  • порошок
  • млинці


Підготовка
  1. Отримайте яйця і змащуйте з холодильника заздалегідь, щоб вони при кімнатній температурі.


  2. Збийте масло міксером на 5-6 хвилин, щоб повернути біле.
  3. Залийте всі цукор і тримайте ще 10 хвилин.
    3610Р. 4200Р.

  4. Згідно рецепту, вага яєць без оболонок повинна бути 240 г. У мене є 5 дрібних яєць. Переверніть їх в окрему ємність і збийте їх на однорідність.


    ДепозитФотогалерея
  5. Продовжити збивати суміш нафти і цукру з міксером протягом 15-20 хвилин, періодично впривабивши невелику кількість яєць. Готовність суміші можна перевірити шляхом протирання краплі між пальцями. Якщо цукор не відчутний, суміш готовий.
  6. Борошно і крохмалю просіяти разом не менше трьох разів, щоб борошно набирає повітря. Додаємо розсіяну суміш борошна і крохмалю до олії і ретельно перемішуємо ще 20-30 секунд. Тісто виконано!


  7. Змастити форму випічки маслом, залити тісто в неї і випрямити її ложкою. Тест піднімається, тому рекомендується заповнити форму не більше половини.


  8. Надішліть форму на 50 хвилин в 180-градусній духовці.
  9. Візьміть стаканчик з духовки і залиште його у формі до повного охолодження, потім покладіть його на пластину і посипте цукровою пудрою зверху.


  10. Люш мафін. Я готовий до дитинства. Бон привіт!


"Сайт" Це перевірений рецепт блискучого повітряного десерту. Це те, що справжній торт "Флайс" повинен бути, якщо ви готуєте його відповідно до ГОСТу.

Якщо ви пропустили начинку на 20 kopecks, ця стаття для вас. Розкаже, як зробити домашній морозиво зі смаком справжню радянську начинку!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное