Вироби джинси своїми руками

Я впевнений, що майже кожна жінка, і навіть чоловік, має пару в шафі. джинсиПоява яких листків значно потрібно.

Вони вже можуть бути немодними або зношеними від часу. Або ви відкладете їх до тих пір, поки не краще часу, раптом ви можете схуднути і повернутися в них. Так вони люблять валізу без ручки - це патологія, щоб відкинути і не можна носити.

р.



ДепозитФотогалерея

Я пропоную кращий варіант: чому б ви не перетворите їх в аксесуар автора або декоративніВін доповнить шафу і стане унікальною частиною вашого інтер'єру!

І так, що ви вже маєте бажання розпочати виготовлення, редакційна колегія "Сайт" Я підготував 11 креативних проектів. Ідеї для відновлення старих джинсий Кожен з них гідний виконання!

Вироби джинси своїми руками
  1. Як дизайнер інтер'єру, я не можу допомогти, але помітив цей дивовижний досвід. Оббивка джинсова тканина. Такі меблі стануть стильною прикрасою сучасного інтер'єру, а чохол прослужить не один рік, в залежності від якості використовуваного матеріалу.



  2. Але мій друг зробив шаббі джинси з тапочки. Дві пари, і я дав їм одне. Дуже комфортний і красивий, я не можу подивитися на них!



  3. Якщо є кілька старих джинси в будинку, вони можуть піти на ковдру. Щоб зробити це, вам знадобиться клапті різнобарвної матерії, квадратні ділянки джинсової тканини і квадрати синтепону.



  4. Зверніть увагу на це мило організатора дітей! У такому кошмарі або сумці ваша дитина буде щаслива чистити після себе іграшки.



  5. Чудовим варіантом для чоловіків є голстер з старих джинси, в яких можна покласти невеликі інструменти і деталі при виконанні різних робочих місць. Виготовляючи голстер дуже простий. Досить обрізати верхню частину кишенями і обробити скибочки.





  6. Кілька цікавих ідей!



  7. Шматочки старих джинсів можуть бути корисні для створення намисто, браслети, брошки, аксесуари для волосся (рімки, кліпи). Маленька майстерність, зусилля і уява - і ви зробите ексклюзивну прикрасу, яка приверне увагу друзям і людям протилежного сексу.





  8. Або можна плести килимок, який прикрасить будь-яку функціональну площу вашої квартири.



  9. Такі організатори прийдуть до допомоги як дилігентного школяра, так і з дружиною.



  10. Ми любимо ці ідеї. Я врятую його, а потім я спробую його реалізувати, бо це так зручно!



  11. Для любителів красивих страв і домашнього комфорту.





Також я пропоную вам ознайомитися з 6 способів зшити стильний пакет з старого одягу. Ці параметри обов'язково підштовхують вас, щоб створити оригінальний автор сумки!



Як ви можете бачити, непотрібно, на перший погляд, що може служити хорошим сервісом і перетворитися в хорошу річ. комфортні та функціональній Джинси тканина дуже міцна, що означає, що вона буде служити багато, багато років.

Поділитися з друзями, вони будуть вдячні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное