Чому не можна замазувати будинок

Що таке спадщина – людина, яка потрапить до цього світу? Кожна з нас надійна вважає, що його слова, фотографії, особисті речі і життя в цілому цікаві і важливі, якщо не для усього світу, то принаймні для близьких. Це правда?

Сьогодні видання. "Сайт" Я поділую історію нашого читача, який відкрив правду і зрозумів, що дуже мало, майже нічого, залишається від життя людини.



ДепозитФотогалерея

У пошуках орендного житла я мав можливість відвідати одну капітальну квартиру, яка спробувала орендувати відразу після смерті власника. Це була похмура трикімнатна квартира з чорним входом, Ксенія починає свою історію. Він, здається, живий далеко і не дуже хочу переїхати тут. Вони навіть не турбувалися з очищенням або транспортуванням речей. Квартира виглядала як господиня, так і в магазині для хліба.



ДепозитФотогалерея

Здавалося мені, що зараз вона прийде і попросила в голосі головного майстра: «Молоді люди, що ви робите тут?» Але вона не прийшла.

Я шукав масивний колір телевізора на тумбі, лежачи поруч з рулоном муліне, вази з кнопками. Поруч стояв бордо з різнокольоровими келихами, з яких, здається, вино часто п'яні.

За скляною фото дівчини в імпортній шапці і пальто. У паніровці, пальто і зимові черевики акуратно складаються. І скрізь календарі: тут знімні, є фліп-флопи - просто манія. Здається, що час тут дивився. й



ДепозитФотогалерея

«На кухні фіксатор є ящиком несухих вітамінів – вони планують жити щасливо коли-небудь після. Але ящики препаратів ніде не бачили - ніхто не хворий.

Власнику зайняли всі три номери. Але вона не була самостійною. Неприємний кітовий дух, що спостерігався всюди, і здогадка була підтверджена баночками кошеня шампунів. Це були коти, які перебували в перших ролях, і здається, що вони підштовхували всі разом з цим. й



ДепозитФотогалерея

Русский EnglishРусскийУкраїнська Не штучний, який призначений для збору, коли книги вибрані за кольором і розміром, але реально, живо. Ці книги читали та перечитали, приносили свіжу. Китайська філософія і детективні оповідання, а також пара романів романтики.

Про дідусь власника квартири було багато літератури. Це були масивні книги, на різних мовах. На жаль, він був важливим громадським діячем, і він подякував за його геній, за його комуністичну діяльність і так далі. Якщо в квартирі було камін, то це відходи папір може зберегти вогонь. Принаймні деякі переваги.





ДепозитФотогалерея: Що зліва від цієї жінки? Апартаменти, які сьогодні можуть зупинити роботу. До сьогодні я вірю в власну безсмертність. Я планував, заощаджуючи гроші. Тепер я бачу, що відбувається поруч. й

Дійсно, життя дуже дивний. Сьогодні ви дихаєте і насолоджуйтеся життям, шпинделям, як кальмар у колі, вирішуючи свій важливий бізнес. Тексти пісень, а це означає: І завтра ви можете бути пішли, а потім все, що було дорогоцінним до вас, ваші діти, онуки та інші люди будуть безтурботні. Тому що вони мають свою власну...



ДепозитФотогалерея

Ця історія знову показує, що людина значно перевищить своє значення для світу. Все матеріал, який ми так цінуємо і приносимо, смішний і незначний.

Ми намагаємось облаштувати будинок, щоб залишити його як спадкування, ми кладемо всю нашу енергію і час в неї, і вони просто не потрібні. Ми намагаємося зберегти гроші для дітей для комфортного життя. Це те, що життя не може бути виправлено один раз і назавжди. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Можливо, ви повинні зберегти не гроші, але хороші враження, тому що є щось пам'ятати, коли життя рулонів на захід? Що залишається після життя Людина? Ніщо. Зайдіть, будь ласка, перенесіть ваші треки, перетворюйте свої книги в аш і заваріть каву в Турку.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное