Інструкція по виготовленню брошок з бісеру

Як сказав Коко Чанель, «Народи з хорошим смаком носити ювелірні вироби». Все інше має носити золото! Отже, в цьому холодному осені-зимовому сезоні вони прийшли в моду. метеликий Так, це з метеликами, а з бісеру і різного скла.

Метелик є символом переродження, жіночності і краси. Так ювелірні вироби стилізовані як метелик тепер на пікі популярності. Такі брошки прикрасить як тепле трикотажне плаття, светр, гольф, сумочка і додасть елегантну родзинку навіть до самих сірих і сульфатних пальто!

Габаритний зображення



ДепозитФотогалерея

І зробити краще. платтяВам потрібні намистини, шматочок повсті і один вільний вечір. Але перед початком творчості редакційна колегія "Сайт" Я хочу знати про 11. натхнення З бісеру метелик брошки.

З бісеру метелик брошка
  1. Таке оформлення можна придбати на ручному ярмарку, але приємно його зробити. Метелик з бісеру виготовляється за готовими схемами або ескізом. Це також чудова можливість. бісер і склоДовгий час, але не використовується в практиці.





ДепозитФотогалерея

Неймовірно стильний метелик з блискучих намистин може бути вишуканим доповненням до вашого повсякденного образу. Не кажучи вже про заправку для вечірки!



Крім того, такий крафт можна використовувати як кулон, так і як оригінальне оформлення волосся, і як декор для штор і гардеробів. Ці милі метелики подарують ще більше домашнього комфорту!



Метелик-брошка, вишита бісером, в найпростішій версії виготовляється з 2-3 відтінків. Кожен бісер грає функцію плями на крилах. Є багато покрокових майстер-класів, які допомагають опанувати техніку здобування. З часом ви можете дізнатися, щоб зробити справжні шедеври. Для їх створення використовуються напівкоштовні камені, перли, огірки, сваровські стрази, кольорові пальники.





Подивіться, як чарівність цих речей може бути. Бісерні брошки своїми руками Навіть дитина може це зробити! Створення такої прикраси є відмінним варіантом для вечірних зборів.





З бісеру у вигляді яскравого моху можна незвичайним забарвленням. Червоний, бузок, смарагдовий зелений – ці кольори привертають увагу. Простий і водночас стильний варіант - поєднання контрастних кольорів.





Стильний і смачний, це не так?



Матеріали, які використовуються при виготовленні таких ювелірних виробів, прості і доступні кожному. В результаті вас приємно здивує!



Дуже красиво буде виглядати поєднання кольорів, таких як чорний, помаранчевий і золото. Але можна використовувати інші відтінки, на свій розсуд.



Будь ласка, зв'яжіться з нами - відео



Яскраві бісеринки люблять дорогоцінні камені, гойдалки і підкреслюють ваш неперевершений стиль. З такою чарівною прикрасою, ви гарантовано надані захоплюючими видами інших!







І зрозуміти, як зробити такий брош, перевірити цей детальний майстер-клас!

про:blank

Редакційна колегія Scharf-Cole була популярна з багатьма світовими дизайнерами протягом декількох років. Цей модний жіночий аксесуар поєднує в собі красиву кольє, шарф і шарф. Цей вид ювелірних виробів також називають текстильними прикрасами.

Я запрошу вас бачити 14 ідей для створення намисто з шарфів і ювелірних виробів для елегантної і чарівної жінки. Жива в стилі!



І нарешті я хочу зробити висновок вище виразом великого Мадама Чанель: Ювелірні вироби та ювелірні вироби – це ціла наука! Красива зброя Знайте, як використовувати цю «солоду», а потім ваш образ привабить людей, приваблює чоловіків і викликає заздрість серед друзів.

І не забудьте зробити такий чудовий брошок у вигляді метелика, цей сезон, безумовно, стане козирною карткою в створенні стильного гардеробу. Крім того, яскраві, барвисті. метелики Вони будуть радувати дітей і зробити чудовий домашній декор.

Розкажіть нам про цю велику ідею для творчості ваших друзів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное