Інструкція по виготовленню мазі з бджолики

Воску Бей, як і багато інших продуктів бджільництва, має унікальний склад і довго використовується в народній медицині. У 2002 році газета «Грандма» опублікувала Олена Семенова, яка змусила багатьох читачів взяти новий погляд на цей популярний природний засіб.



ДепозитФотогалерея

Жінки поділяють свій успішний досвід лікування мазі від бджоли, рослинної олії та яєчного жовтка. Не так важко і всі доступні засоби були настільки ефективними, що вдячні читачам, які називають мазь Сеімаса, або мазь Різдва від Бога.





Навіть після того, як багато років Сеімова не забули, і сьогодні листи продовжують йти на редакційну адресу, позначену «Для Сеімова», і більше відгуків з’являються на Мережі від людей, які змогли самостійно вилікувати себе від багатьох недуг.

Для приготування лікувальної композиції потрібно реальні бджолики від пасіарі, краще, якщо вона жовта. Сонце і свічки з церкви не підходять як основа. Будь-яка олія підходить: соняшник, кукурудза, часто приймають оливкову.

інгредієнти
  • 1/2 яєчний жовток
  • 25-30г віск
  • 150 мл рослинної олії


Підготовка
  1. Відваріть з білків міцно варену домашню яйце і відокремте жовток.


  2. Залити масло в емальовану миску і нагріти до 35-40 градусів.
  3. Кисть вареного воску в спекотному маслі.


  4. Продовжуємо нагріти чашу на вогонь, щоб воску повністю розтоплюється і поєднується з маслом, після чого додають в невеликих порціях добре змішувати локшину.
  5. Жовток може спровокувати випуск великої кількості піни. У цей момент горщик необхідно видалити з вогню протягом короткого часу. Потім поверніть її до плити, не перестаючи постійно помішувати і не дозволяючи нагріти вище 65-70 градусів.
    5216631

  6. Тримайте суміш на постійній вогні до повного розчинення всіх продуктів і утворюється однорідна маса.
  7. Beeswax дивна мазь готовий. Процідіть її через капронову тюль, складену в декількох шарах і залийте в невеликі (докладно скляні) ємності з шиєю.




По-справжньому ефективний мазь дива можна отримати, якщо ви постійно контролюєте процес плавлення. Подовжений кипіння і перегрів може знищити більшість поживних речовин у бджолиних бджоликах.



Які п'ятки Сеімова мазь
  1. Імпульсний отит
    Вставте прапорець з вовни і вставте її в в вухо. При необхідності змініть прапорець, змащуючи мазь за вухо. Так можна лікувати всі отити, не тільки гнійні.
    559584

    ДепозитФотогалерея
  2. Гаіморити
    Поставте ніс в столову ложку, розтоплену мазею. Щоб зберегти його від заморожування, зробити його швидко. Досить заглибити мазь носа двічі з інтервалом між настилами в одну годину, і можна навіть позбутися від щомісячного гаймориту.
    96182

    ДепозитФотогалерея
  3. Болі в горлі, гнійний біль в горлі
    Змастити горло мазь, застосувати компрес в область шиї. Якщо ви робите все це ввечері, погодинно повторюючи процедуру, після чого вранці лопнеться кипіння.
  4. Трофічні виразки
    Наносити серветку мазь кожні два години. Ви не можете лежати ще. Необхідно надати невелике навантаження на хвору кінцівку. У крайніх випадках можна робити вправи для ніг.
  5. Мастопатія
    При мастопатії мазь використовується в якості доповнення до основного лікування. Наносити просочені шматки щільної тканини до заспокійливого місця і накрити папером. Замініть кожні два години. Продовжити процедури до зникнення запалення.
  6. Оварський кіст, запалення придатків
    Використовуйте тампони з маззю Seimas.
  7. Варикозне розширення вен
    Натріть мазь в шкіру 3 рази на добу.


    ДепозитФотогалерея
  8. Дерматит, тріщини губ
    Змащувати проблемні ділянки 2 рази на добу.
  9. Біль суглоба, ревматизм
    Наносити мазь Seimas вночі, накрити пергаментом або плівкою зверху. Потім для кращого потепління вгору зв'яжіть шерсть шарфом або шалі.
  10. Нігті.
    Щоб зміцнити нігті в домашніх умовах, потріть мазь в них вночі.
  11. Толстячки
    Покладіть мазь на пальці і змащуйте гумки поруч з хворим зубом. Це також стосується зубного болю під коронками.
    216294

    ДепозитФотогалерея


Деякі люди вірять, інші не вірять в чудеса. мазь Олени Семеновоїй Про свої цілющі властивості багато говорять і сперечатися, але, починаючи від використання, переконаний, що цей простий інструмент допомагає навіть у випадках, коли офіційна медицина не дає результатів.

«Це так сталося, що мій ліктя правої руки почала боляче. Біль був настільки важким, що розчісування волосся вранці стала катування. Подрібнити ліктя з всілякими мазями, настоями, ізольованими за ніч, але все в прованс.

Я пішов до лікаря, який оглянув ліктя і почав пресприбінг. Я поважаю, щоб запитати діагноз, але він, дивлячись на свою картку, негайно порізати мене: «Ваша робота, щоб зробити, і ви навчите у вашій школі». Лікування кип'ятило до того, що в ліктьовому суглобі я мав тільки два ін'єкції і блокад Новокаїну.

Таке агресивне лікування шокувало мене, і я підготував мазь Сеймова, яка почала активно лікувати себе. Я потерти цю мазь в ліктя в день кожні 50 до 60 хвилин. Так це тиждень... В результаті був дивний: біль пішов, моя рука була здоровою.

Ця мазь знімає сильний біль у грудях, при значному поліпшенні після першого застосування. Пара раз я нанесу, і біль відходить, і перед тим, як я проконсультував мамолога - він не знайшов патологій взагалі.

«Мій зуб припинився під коронкою, на ясені з'явився фістул, і в той же час на передніх зубах ближнього. Вона порадувала її приймати мазь. Я не був. Я лікувався. Що?

Поїхали до стоматолога, який відразу знімався 2 зуба, і я залишився зубом. Мазь в роті швидко вбирається, тому наноситься на пов'язку і наноситься на ясна. Я не пам'ятаю, як довго я лікував, але, безумовно, не більше тижня. й

«Танці до цієї мазі я позбавлявся від синуситу двічі. Розкажіть, як я лікував. Розтоплює мазь в столовій ложці, відразу вводять її в трубку і закопують її в носі.

Не боїться, що мазь гаряча: доки не запустіть на місце, щоб лежати і приймати зручне положення, склад вже прохолодить. Якщо ви не замерзнете, або вам доведеться знову прогріти. Я поховав двічі на інтервалах 1 години і забули про синусит: все відразу зламався!

«Мама дивна! Я підтверджую свою високу ефективність і рекомендую всім. Я дізнався про це близько семи років тому, а з тих пір він зробив найбільш почесне місце в моєму медичному кабінеті. Я не буду списувати всі пори, які я успішно лікував, так як це займе довго. Може бути простіше сказати, що я не лікую його. й

Почати лікування з різдвяною мазею, не забудьте врахувати індивідуальні характеристики вашого тіла, переконайтеся, що немає алергії в воску, а також проконсультуватися з лікарем.

Вишневський мазь, або бальзамічний зв'язок, є найсильнішим антисептичним і дезінфікуючим засобом, який кілька людей звертають увагу в аптеку. Ні! Не тільки що, за допомогою своєї допомоги, можна вирішити серйозні проблеми шкіри, так що це також коштує брудна копійка.

Зморшки для багатьох жінок не тільки косметична проблема, але одна з основних причин самодобутності. Бюджетна косметика не допомагає всім, а також кремам і сироватками класу розкоші не завжди мають достатньо фінансів. На щастя, доступні гепарінова мазь від аптеки справляється з такими проблемами 100%!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное