Як зробити печиво гарбуза

Для мене осінь завжди асоціюється з помаранчево-жовтими гарбузами, смачними і ароматними. Як універсальний цей чудовий овоч: як для першого, так і для другого, так і для десерту. Тексти пісень, а це означає: І тістечка з нього завжди красива і смачна!

Тим пряникий У мене є один рецепт, який я завжди кладаю місце, починаючи з жовтня, і не очистіть всю зиму, так що вона насолоджується всім рідним і близьким.





ДепозитФотогалерея

гарбуз печиво гарбуз печиво гарбуз печиво "Смелл осені" Підходить для вегетаріанців, і це також відмінне рішення для випічки для тих, хто дотримується швидкості. Після того, як цей cookie не містить масла або яєць.

Печиво виходить м'яким, ніжним, з приголомшливим ароматом спецій - запахом справжньої осінньої випічки! Дуже смачна ванільна глазур, поливається шоколадом або просто посипається цукровою пудрою!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися з вами Рецепт печива гарбуза "Смелл осені"й Для сніданку з мускою молока ідеально підійдуть такі пряники.





ДепозитФотогалерея

Тест інгредієнти
  • 400г гарбузове пюре
  • 140г цукру
  • 120г вівсяний
  • 400г пшеничного борошна
  • 2 ч.л. розпушувача
  • 15г ванільний цукор
  • 250 мл рослинної олії
  • 2 ч.л. меленої кориці
  • 0,5 ч.л. горіха
  • щіпка


Глазові інгредієнти
  • 200 г цукрового порошку
  • 4-5 ст. л. лимонного соку






ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Зварити гарбуз і потім подрібнити його в блендері.



  2. Готовий гарбузовий пюре передається в чашу змішувача, додають цукор, ванільний цукор, горіх, корицю і сіль. Збийте всі інгредієнти до однорідної маси. Додати рослинне масло і знову збити міксером.





  3. Тепер необхідно перемішати всі сухі інгредієнти. У зручному контейнері залити борошно пшеничного, вівсяного (він можна замінити подрібненим вівсяним) і розпушувачем для тесту. Дивитися все разом. 743773



  4. У контейнері з гарбузом поступово додайте суху суміш і розмішайте з міксером.



  5. Змішайте тісто і відваріть його в борошні. Формуйте ковбасу з тіста, а потім наріжте її на невеликі шматочки.



  6. Форма з тіста kolobok і викласти їх на силіконовий матовий лоток. Надішліть майбутні печиво в духовку і випікайте на 180 градусів до готовності.



  7. Під час випікання печива можна зробити глазур. Додайте лимонний сік до склянки цукрового піску (можна використовувати будь-який сік, у якого є). Подивитись його добре.



  8. Готові, гарячі печиво, глазур з силіконовою щіткою.



  9. Коли глазур замерзає добре, можна спробувати пряники. Ви полюбите свій смак і запах після першого прикусу. Бодибилдерши!





Я також хочу поділитися з вами керівництво, щоб приготувати мармелад з гарбуза. десерт надзвичайно простий: крім гарбуза, він містить лише три інгредієнти! Мармелад гарбуза можна зберігати в холодильнику протягом 2-3 діб, попередньо зрізаючи його на порційні сегменти.



Це третій раз на тиждень мій будинок. Запитайте їх, щоб зробити пряники. "Смелл осені." Спробуйте, це смачно! Навіть якщо ви не любите гарбуза, в цьому cookie цей овоч відкриється для вас з нової сторони.

Скажіть ваших друзів про цей чудовий рецепт, вони будуть вдячні вам за це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное