Секрет сильної сім'ї

У інтернеті ми знайшли історію жінки, яка точно знає, що міцна сім'я і як її створити. Ця жінка живе з трьома чоловіками одночасно і вважає це право.

Що ви думаєте? Що про моралі, довіри, лояльності? Не судити, поки ви не прочитали історію до кінця.



ДепозитФотогалерея

Так, я живу з трьома чоловіками і я готовий розповісти вам, як це відбувається. Я скажу вам, це важко. Я завжди втомився, але я хочу розділити свою увагу на три! І це не хурра Мухра, енергія витрачається на це дуже багато. І так, я усвідомлю це не назавжди, рано чи пізно я планую залишитися з одним з них під одним дахом. Але чесно, я люблю їх всім. й



ДепозитФотогалерея

«Би товар. Я жінка, миття, приготування, очищення на мене. Гроші: Я не працюю зараз, тому я нічого не купую. В цілому, великі покупки плануються і загальними. Відносини в цілому: Я думаю, що ми повинні писати про всіх тут. й



ДепозитФотогалерея

«Я маю найнадійніших відносин з Артемом. Якщо він не танцює. Ми разом з найдовшим. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. І він той, хто допомагає батькам з будівництвом в країні. й



ДепозитФотогалерея

"Нев Саша". Він смішний хлопець, він грає всю ніч. Зателефонуйте в ніч не більше 1-2 разів на тиждень. Добре, солодко, це завжди легко і весело для мене.



ДепозитФотогалерея

«І нарешті, Іван. Він є наймолодшим і найдосвідченіший, але має свою чарівність. Ми проводимо більшу частину наших ночей разом. Не знаю, як зробити мене добре на ніч. Але я люблю його дуже багато, поки я віддаю на цьому випадку. й



ДепозитФотогалерея

«Рекомендую: Я так втомився від них! Але в цілому, мені подобається! Головний нюанс: Артем 31, Саша 4, Іван шість місяців, а вночі він висить багато.



ДепозитФотогалерея

Не варто судити суворо, не знаючи картину в цілому — це моральне оповідання. Шукаємо, що жінка дійсно знає, що це таке. щасливийй Вона любить чоловіка і синів.



ДепозитФотогалерея

І хоча це важко в повсякденних умовах, немає часу на розваги, вона не скаржаться, бо вірить, що найвища винагорода за її терпіння – спокійне сімейне щастя. Нехай сім'я буде міцною. І ти.

Більше про сімейні відносини? Читати наші статті про те, як батьки можуть з'єднатися з дітьми за допомогою параметра Карпман.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное