Як зробити композицію з орхідей

Орхідея є дійсно дивним квіткою! Багато жінок довго цінують її і вирощують її в горщиках в домашніх умовах. Моя мама, наприклад, має більше 10. каструлі різні кольори.

І все почалося з маленької дитини на квітучому фалаенопсисі, що вона приніс від роботи. Моя любов для орхідей перейде до мене, але недавно я більше не вирощую їх в горщиках, але зробити композиції з них, поєднуючи мій улюблений квітка з сукулентами і іншими рослинами. Тексти пісень, а це означає: І я скажу вам, це виглядає дивно!

р.



ДепозитФотогалерея

Ідея. Орхідея-садка Я шукав мій друг, який працює як ландшафтний дизайнер. І вона, в свою чергу, дізналася про цей метод, будучи на виставці квітів в Бельгії.

І сьогодні видання. "Сайт" Я вирішив поділитися з вами, шановним читачем, ця чудова ідея. Я рекомендую вам перевірити 10 надихаючих. Орхідеї композиції в змішаній посадці.

Орхідні композиції
  1. Така посадка виглядає як різновид довгоочікуваного букета, з якого неможливо зняти очі.



  2. Орхідеї в безпосередній близькості від сукулентів і трав'янистих рослин виглядають дуже ефектно, правда?



  3. Як я вирощую свою красу! 613066



  4. Я просто зачарований орхідеями. До речі, вони навіть називаються особливим способом - орхідеї. Вони вимагають установки систем життєзабезпечення, опалення та вентиляції, але ще один метод благоустрою можна порівняти з ними в престижу та краси.



  5. Орхідеї можуть похвалитися неймовірним різноманіттям. В той час як найпопулярніші види переносять умови приміщення, рідкісні сорти цих квітів вимагають особливого середовища. І найпростіший спосіб виростити примхливі види орхідей в сухарях.



  6. Дивовижна пишність!



  7. Пам'ятайте, що при посадці таких композицій рослини повинні відповідати обраним контейнерам. Особливо коли мова йде про флорарії!



  8. Такі композиції можуть бути чудовим подарунком, який порадує вас довго. ,00 Р



  9. При створенні таких композицій особливу увагу приділяють міні-орхідам. Ці рослини, як правило, не ростуть в чистому корі, так як більшість фаленописних орхідей стандартного розміру, але на своєрідній подушці, яка є щільним примханням мох спраги. Це які конкретні правила пов'язані з. доглядй





  10. Як бачите, одна орхідея хороша, а композиція з орхідеї ще краще!





І розібратися, як це зробити. ОрхідеяДивитися відео.

про:blank

Ще одна дива ідея!

про:blank

Я також запропоную, як правильно доглядати за орхідеєю, щоб зберегти здоров'я цього живого декору протягом тривалого часу. Невелика турбота - і екзотична рослина регулярно порадує власника чарівними квітами.



Зберіть ваші улюблені рослини і створюйте їх. дивнийй Я впевнений, що, дивлячись на таку красу, всі ваші родичі і гості будуть радувати!

Розкажіть своїх друзів на соцмережах про цю дивовижну ідею посадки орхідей, адже натхнення так славне.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное