Як зріла жінка може тримати чоловіка

Телеведучий і громадський діяч Маша Єфросиніна часто ділиться секретами особистої краси і щоденними порадами з жінками в своєму блозі. Вона нещодавно доторкнулася до теми інтересу до багатьох жінок. Як тримати чоловікаАбо ж, як зберегти свій інтерес через роки життя разом. Звісно, відносини є подразником двох, але для жінки, уваги і захоплення чоловіка для краси і характеру дуже важливо.





Я скажу вам чесно, я не великий експерт в цій галузі, тобто в 16 років життя разом, все було гладким, але було гойдалки. Однак я розповім про висновки, які я зробив протягом багатьох років, говорить Маша Єфросиніна. Редакція "Сайт" 5 правил не втратити чоловіка.





Правила проживання разом
  1. Не благуйте мене.
    Ми завжди погоджуємось з тим, що кожен інший. Є корисні і мотивуючі репроші. Але найчастіше жінки не просто перепрошують, але пилки. Це ненав'язливі казки досягнень чоловіків подруг і співвласників з укладенням «не подобається вам, лаці і шлаке». Іноді жінки перепочинають з ротів швидше, ніж вони встигли компренувати її. Якщо це ставлення триває рік або більше, то, звичайно, людина виведе. Подумайте про це, вам не сподобалося.





  2. Не турбуйте свого особистого простору.
    Жінки дуже чутливі до природи. Якщо у чоловіка є хто-небудь на боці, вони відчувають його. Але справедливий секс так влаштував, що інтерес і підозра попереду інтуїції. Одного разу Маша Єфрозиніна попросила абонентів, якщо вони секретно розірвалися через телефон чоловіка. Вона була вражена, як багато підтвердих відповідей вона побачила. «Я думаю, що це приплив. Скарга. Якщо він з кимось в бенкеті, веде подвійне життя і якщо він такий «коо-коо», який з того ж телефону відповідає коханій господині, то що ви читаєте на своєму телефоні тільки прискорить ваш вже страшний нервовий розрив. Він буде гістеричною, ведучою музеями.





  3. Ідеальний спосіб життя.
    Як це було зроблено. Час приїжджається при інтимному житті - це задоволення для двох людей. Без постільних речей, нормальні відносини не будуть працювати, незалежно від того, наскільки красиво і цікаво. Будується природа. Маша Ефрозиніна: «В ліжку потрібно навчитися говорити». Давайте подивимося на Rule No 1 без репродукції. Просто покажіть чоловіка. І наважно, коли мова йде про непристойність, говорити про себе. Що ви хочете, що ви хочете, що ви хочете? Ви також можете розробити в цій області, намагаючись щось нове.





  4. Відкриті спогади
    Жінка повинна давати емоції чоловіка. Ніщо не приносить нам спогади, і це не просто фото на телефоні. Подорожі, готувати разом, спорт, хобі – все це покращує емоційний зв’язок пари. Я, і я, наприклад, мав затишну недільне правило, перш ніж у нас була наша друга дитина. Ми лежали в ліжку, їсти і дивитися фільми, і ми робили елемент 3. Я прошу їх так багато, ці лази неділі, і ті спогади, які повинні мати.





  5. Головна
    Для чоловіка дуже важливо, що його супутник. Краса і хороші навички в ліжку, безсумнівно, відмінна перевага для інших жінок. Але якщо ви не можете поговорити з вами на цікавих темах і ви не будете триматися з часом, то ви станете просто незручними. «Дівчаті, розвиваються так, що його інтерес до вас ніколи не відчував. Дивись те, що він цікавиться, читати те ж саме, подивіться на те, що він цікавиться, що він говорить в компанії. І завжди на предметі. Ви повинні підтримувати тему спілкування в будь-який час, поради Маша Ефросинінай







Вам не доведеться думати про те, як тримати чоловіка. Якщо ви подивитеся на себе, розробіть і просто оціните чоловіка, він ніколи не залишить таку жінку. Головне - бути впевненим у собі. Тоді ви не будете боятися втратити партнера, і якщо ви робите, завжди буде ще один чоловік, який оцінить вас.

Поговорили про помилки жінок, які роблять у відносинах.

Повідомте нам у коментарях, Ви погоджуєтесь з думками Маша Єфросиніна, а також поділіться статтю з друзями в соціальних мережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное