Індійські долучення

Індійці мудрі, але сумно кілька людей. Відкриття Америки Крістофером Колумбом перетворилося в сумний захід для рідних американців.

У XV столітті європейці почали колонізувати два континенти: Північна і Південна Америка, які закінчилися зміщенням і пригніченням місцевих жителів. Таким чином, зникла Інка імперія, травнева цивілізація, Азтекс. Але їхня мудрість залишається, що все ще живе в донорах.

Р

ДепозитФотогалерея

Приблизні пастори
  1. Серце – наш перший вчитель (Чеєнне).
  2. Згадайте, що ваші діти не відносяться до вас, вони позбавляються вас від Креатора.
  3. Одну ногу в каное і іншому в човні буде впадати в річку.
  4. Право людини змінюється з розумінням людини. Тільки закони духу незмінні (рядок).

    ДепозитФотогалерея

  5. Смерть є лише зміною світу.
  6. Не можна пробуджувати.
  7. Всі мрії ткані з одного полотна (Hopi).
  8. Всі рослини є нашими братами і сестрами. Якщо ми слухаємо, ми почуємо, що говорять.

    ДепозитФотогалерея

  9. Що таке життя? На ніч миготливий спалах. Зима подихає буффало. Це тінь, що блимає на траві і загублюється на заході.
  10. Ми не успадкуємо землю від наших предків, але позбавляємо від наших нащадків.
  11. Коли ви були народжені, ви зловили і світ раділи. Так, коли ви вмираєте, світ торкнеться і ви будете радіти.
  12. Краще мати блискавку в руці, ніж гром у роті.



    ДепозитФотогалерея
  13. Коли людина залишає натуру, серце його стає застою.
  14. Прогулянка м'яко навесні - Мама Земля вагітна (Kiowa).
  15. Побачити мудрість, не знання. Знання від минулого. Досягнення приходить з майбутнього. – Ламби
  16. Якщо ви не бачите причину, щоб бути вдячними, це ваша несправність.

    ДепозитФотогалерея

  17. Не пити ставку, в якому вона живе.
  18. Покажіть мені, і я забув. Я не пам'ятаю. Вчити мене і я розумію.
  19. Якщо ви йдете в ліжко з собаками, ви прокидаєте блохи.
  20. Коли ви лікуєте живі істоти, вони поважають вам.

    ДепозитФотогалерея



Прийміть донорів і казок індіанці навчають нас єдністю з природою, самопізненням та добротою та співчуттям для інших.

На початку 1990-х років їх кількість склала 35-40 млн., у Сполучених Штатах і менше - близько 1,5 млн., в Канаді рахунок йде на сотні тисяч. Щоб зберегти свою національну ідентичність, ці люди живуть на замовлення.

Проверб і виписка мудрих людей Інші народи зберігають її. Як японська. Або Євреї. Кожна країна має щось вчитися.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное