Рецепт приготування торта з пісочного тіста

Одного вечора після роботи я ходив додому, думав про щось своє, і раптом почув запах саморобних тістечок. Ви знаєте, що він був схожим на Бабця зроблений торт в домашніх умовах. Тексти пісень, а це означає: Я раптом хотів щось домашнє, солодке і вершкове. І маю рецепт цього випадку... Я був визначений: Я пішов в магазин, купив все, що потрібно, і почав працювати в домашніх умовах.



ДепозитФотогалерея

Торт був готовий, але я з'являв його з наступного ранку. Який чудовий сніданок, я не можу сказати вам. Для того, щоб не бути недобрим, я поділю мій пісочницяй

Пісочний тісто торт інгредієнти
  • 450г вершкове масло або маргарин
  • 150г цукру
  • 400г борошна
  • 2 яйця
  • 1 канал варений конденсат
  • 1 мішок розпушувача
  • 2 пакети ванільного цукру
  • 50г шоколадний


Підготовка
  1. Починаємо з тестом. Спочатку збийте яйця ванільним цукром (1 пакет), потім додайте 200 грам вершкового масла або маргарину і збийте до тих пір, поки ви отримаєте однорідну масу. Потім додайте розпушувач (або оцтова-солодка соди), борошно і перемішуючи тісто, щоб він не прилипав до рук. Потім погорніть її в косу і відправте в холодильник на 30 хвилин.

    ДепозитФотогалерея

  2. Тим часом можна зробити крем. Візьміть решту масла, збийте його ванільним цукром, а потім додайте конденсовану конденсовану конденсовану і збийте її на однорідну вагу світла.



ДепозитФотогалерея

Тепер вийняти тісто, розділіть його на чотири частини. Виготовляйте кожну з штук, обріжте краю, щоб зробити торт діаметром 30 см. Обрізка біля.



За допомогою валика перенести торт до сковороди, покритого пергаментним папером, і запікати при температурі 180 градусів до іржі скоринки. Ось близько 15 хвилин на скоринки. Залиште тістечка готовим до охолодження.



Хоча вони охолоджують, я вирішив прикрасити торт, я люблю його. Я думав, декорІ тоді ця ідея прийшла до розуму: зробіть виноград і листя. Для цього потрібно зробити кульки з розрізів тесту. З паперовим малюнком вирізати три виноградні листя з тіста. Випікайте його на папері, теж.



Тепер змащуйте тістечка з вершками і складіть їх на вершині іншого. Змащування і четвертий торт. Тепер можна прикрасити торт з плавленим шоколадом. Якщо ви вирішили дотримуватися мого прикладу, ви повинні копати половину кульок в плавленому шоколаді, і залишити другий, як це. Потім покладіть пучок винограду з кульок: білий і чорний, відповідно. Потім додайте листя в будь-якому порядку, а за допомогою решти шоколадних і кондитерських мішків нанести гілочки. Ось прикраса. Залиште торт на ніч, щоб замочити. Вранці можна насолодитися ласощами.







Торт дуже ніжний і солодкий. Увечері, звичайно, не рекомендуємо його, оскільки це досить висока калорійність. Добре підійде кава для сніданку, і з такими прикрасами, це може добре стати святковим. Бон привіт!

Цей торт, звичайно, хороший, але для свят я віддаю перевагу випікати великий і смачний «Леді зби». Тексти пісень, а це означає: Він краси!

Якщо ви не любите грати з випічкою і тортами, пропонуємо вам рецепт торта з шоколадом і бананами, які вам не потрібно випікати. Тексти пісень, а це означає: Він практично готує себе!

Чи подобається вам рецепт? Поділитися з друзями

Категории

Смотрите также

Новое и интересное