Як правильно мити їжу

Моя мама працює як мікробіолог, так і з раннього віку я почув про «террабельних мікробів», які живуть всюди. І щоб вони не потрапили в тіло, сировина Не можна їсти.

Яблука з дерева неможлива, банани також слід полоскати перед пілінгом. І якщо ви збираєтеся варити з будь-яких продуктів, то необхідно мити їх першим!



ДепозитФотогалерея

Всі продукти харчування починаються з харчової промисловості. Ніщо простіше думати, все, що потрібно, щоб відкрити кран і замінити продукт під струменем води. Тільки тут і в цьому простому випадку є свої нюанси і труднощі, які говорять як мікробіологи і санітарні лікарі.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість про 8 продуктів, які ви їстимете все життя. неправильной Хто думав!





ДепозитФото продукти приготування
  1. Ризик
    Ви знаєте, що незалежно від типу (long-grain, круглозерновий, коричневий нешліфований, білий полірований, basmati ...) рис слід мити три або більше разів до варіння. Це не пов'язано з наявністю можливого пилу або інших забруднень на крупах, але в крохмаль, який знаходиться на поверхні зерна. Після однієї мийки рису крохмаль в злакових пом'якшувачах і сприяє прилипанню зернових культур, тому каша буде досить в'язким в консистенції. Але добре промитаний рис буде виглядати чудово - зерно до зерна. Те ж саме потрібно робити з пшеничкою. Моя пшениця з 3-4 рази на прозору воду, для більш крихкості готової страви.



    ДепозитФотогалерея

  2. Брокколі і капуста
    Є багато брелоків і ноків, в яких бактеріях можна приховати. Тому, перш за все, вони повинні зануритися на дві хвилини в чаші холодної води. Потім капусту необхідно ретельно промити під проточною холодною і гарячою водою.

    ДепозитФотогалерея

  3. Заморожені овочі
    Моя мама побачила мене овочі з фабричних мішків в суп дитини, не за вагою (броколі, квасоля, капуста окремо заморожена) прямо з сумки. Я дав лекції про миття овочів з морозива. Так як не відомо, як чисті руки вони вирізати і покласти в ці мішки, не кажучи вже про заморожені овочі, які продаються за вагою. Так будь-які заморожені овочі перед приготуванням необхідно перенести на значок і залити окропом.





    ДепозитФотогалерея
  4. Молоко та молочні продукти
    Пакет або пляшка молока, п'ятий йогурт на полиці супермаркету в будь-якій формі доступний для рук інших покупців, які проходять через контейнери в пошуках дати виробництва або відповідного пакету. Далі контейнери розкочуються на стрічці в касовому реєстрі, чистоту якого також далеко від ідеального. І як тільки ви відкриваєте сумку або пляшку, вхід бактерій з поверхні безкоштовно, тому краще ретельно промити пакет перед відкриттям.



    ДепозитФотогалерея

  5. Салат і виноград
    Зелений салат і виноград необхідно мити під проточною водою. Потім слід опустити їх 3-5 хвилин в захисному розчині перекису води і водню (столова ложка на літр води). Замочування в цьому розчині навіть в такий короткий період часу допоможе позбутися від небезпечних бактерій. Потім салат або виноград необхідно ретельно промити і висушити.



    ДепозитФотогалерея

  6. Горіхи
    Пам'ятайте: завжди миємо горіхи, навіть очищені! Ми не можемо точно знати, де вони зберігали або які вони транспортували. Крім того, лікуючи їх водою допоможе позбутися від фітикової кислоти, яка міститься в сирих горіхах.

    ДепозитФотогалерея

  7. Риби
    Але тут буде сказати, що миття не завжди необхідно. Ви не повинні мити сиру рибу, якщо ви будете їсти її так. Під час термообробки всі бактерії в філе будуть знищені, але під час миття вони можуть переходити на будь-яку поверхню на кухні. Зверніть увагу, що після різання риби необхідно мити руки, ріжучу дошку і ніж добре.





    ДепозитФотогалерея
  8. яблука
    Яблука (особливо на підставі) може накопичуватися бактерії і бруду. Спробуйте після ретельного миття під проточною холодною і гарячою водою, вирізати основи різання з яблук. Таким чином, ви можете захистити ваше тіло від небезпечних мікробів. Крім того, різні дослідження показали, що якщо ви залишаєте фрукти в воді з додаванням соди за 10 хвилин, навіть пестициди будуть очищені від їх поверхні, що означає, що такі яблука повністю безпечні.

    , м. Київ

    ДепозитФотогалерея



Також я пропоную, як правильно мити холодильник так, щоб вироби залишалися свіжими довше. Безцінна консультація!



Перед виконанням цієї операції необхідно ретельно миємо руки теплою водою з милом, що дозволить уникнути передачі бактерій на продукти.

Тепер ви знаєте правду! Але ви, ймовірно, мати друзів, які їсти горіхи або сухофрукти не змиваються і не мити рис перед варінням. Про це читайте в соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное