На День Архистратига Михайла

За тривалий час люди молилися архангелу Михаїлу, просять його за захист від сорбу, занурення та інших нещастях. Люди вважали, що Архангел Михаїл захистить і захистить, бо він є втіленням абсолютної доброти. Саме тому люди поклоніння Дня Михайла. Це свято також називається Собор Архангела Михайла та інші неоднорідні сили, відсвяткували 21 листопада.



ДепозитФотогалерея

Відпочивали в 360 році. Дата Собору не обрано шансом. Про це, а також про заборони, традиції та історія цього свята "Сайт" Я розповідаю вам сьогодні.

День Михаїла 2020, тому, що цей день був обраний? Після Нового року, який відсвяткував у березні. Номер дев'яти являє собою кількість ангелів.

У той же час восьмий день листопада (у старому стилі) означали Раду всіх небесних сил через підхід до останнього судочинства. За легендою, це архангел Михаїл, який повинен повідомити людство приходу цього дня і виконати роль цього судді.

Архангел Михаїл вважається воїном, захисником світла і хорошим. На іконах і фресках він часто зображений в яскравому кольоровому одязі, з крилами широко поширені за спиною. У правій руці він має лямку меча або списання, а в лівій дати гілку він трамває на девілі ногами. Цей образ ненав'язливий страх і ми, солдати вважали архангелом їх покровом.

р.



Люди звертаються до Архистратига Михайла в першу чергу з проханням про захист. Він також променує для здоров'я і загоєння від хвороби. Архангел Михаїл є віктором злих духів, які вважаються джерелами захворювання. Тому необхідно промити і просити архангелу для здоров'я.

Наші предки вірили, що при відриві від гріхів архангел бореться злий, де зло приховує, його стрілка досягне скрізь. Він також назвав захисника душі загиблих, бо він допомагає їх перевозити на небо з світу життя. Михаїл, який переніс душу Богородиці і Авраам на небо. Земля з мечем, охороняє ворота раю.





Цей день відсвяткував наші предки на великому масштабі. День Михайліва - це останній осінній відпочинок. Всі осінньої роботи були остаточно завершені, люди вже приготовлялися на зиму і могли дозволити собі веселитися з серця. З піснями та танцями, щедрими бенкетами. Вважалося, що в цей день ви не можете заперечувати себе нічого.

Р



Звісно, тепер такі свята більше не влаштовані, але деякі з митних і традицій залишаються сьогодні. Наприклад, дуже важливо в цей день, щоб піти в храм, молитися і світити свічку. Якщо це неможливе, просто молитися Михайлу за поступку. Він може попросити лікувати будь-які рани, фізичні або розумові. Архангел буде виконувати всі запити.

Навіть в цей день прийнято доглядати за сусідами. Якщо у вас є можливість допомогти комусь, щоб зробити щось добре, не відкладайте. Найголовніше, що це щирий емоційний імпульс. Михаїл, він цінує тих, хто допомагає іншим, і винагороджує їх заслугами.

р.



Саме тому в цей день заборонено відмовитися від допомоги кожному. Вранці я мав піти в храм, а потім дати алмів до бідних. Ви можете допомогти в будь-якому випадку, це не важливо. Іноді навіть сердечно-серцева розмова може допомогти людині. Поговоріть своїх близьких в цей день і підтримайте їх.

Заборонено працювати в день Михайліва. Звичайно, це тільки про фізичну роботу. Найкраще відмовитися від всіх побутових хорів і влаштувати вихідний день. Категорично заборонено різати за допомогою соки, різати ножем, пришити і робити інші речі, для яких потрібно використовувати гострі предмети.



ДепозитФотогалерея

Також в цей день забороняється пересуватися і конфліктувати з іншими. Спробуйте не сперечатися або підняти голос. Цей день хороший для закінчення конфліктів і завоювання довгострокових гравітацій. Ви не можете нічого зробити для своєї вигоди.

Погода на Михайла Дуже важливо, тому що можна зробити прогнози на майбутнє. Коли я був дитиною, мій бабуся сказав, Михайло прийшов на біле коня цього року. Я не зрозуміла, і вона пояснила, що вони кажуть, що коли він сніжиться вранці в Михайліві. Це було дуже гарним знаком і означалося, що зараз взимку приїжджає в себе, і сніг обіцяє багатий урожай наступного року.

р.

ДепозитФотогалерея

Народні знаки
  1. Якщо вранці на гілках морозу, то незабаром варто чекати великих снігопадів.
  2. Якщо є товста туман вранці, то почекайте щелепи.
  3. З Днем Михайла, зима закопувала.
  4. Якщо погода прозора, взимку буде морозним.
  5. З Михайлом, взимку не варто, не замерзає.



    ДепозитФотогалерея


Я хотів сказати про це свято. Неважливо, якщо ви вірите в знаки, найголовніше, щоб бути щирими у своїх намірах і молитися архангелу Михайлу.

Клергія каже, що для життя нашого тіла нам потрібна їжа, і для підтримки життя душі – духовної їжі. Молитва духовна їжа для нас. Ми нещодавно писали про те, чому молитва така важлива і як молитися.

День Михайліва - це останній осінній відпочинок. Далі зима буде ввести свої права і Грудень, який правом вважається особливим місяць. До цього ми поділимося з вами спеціальною молитвою за грудень, яка допоможе реалізувати всі плани.

Який кінь Майкл прийшов, щоб побачити вас на? Поділитися ним в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное