Рецепт ксасеролу гарбуза з сиром і горіхами

Мій чоловік не їсти, а швидше не їсти гарбуз в будь-якій формі. Я не знаю, що мій улюблений апельсин виготовлений з гарбузй

, Україна



Касерол гарбуза з сиром, запевняючи вас, ця страва їсть всім. Соковита і ароматна млинці З'їдають в останню кришку. Ось як цитрусові ноти і хрусткий горіх залийте звичайний гарбуз в королівський десерт. Так напишіть рецепт!

інгредієнти
  • 600-700г свіжого гарбуза
  • 400г сир
  • 3 яйця
  • 200г манка
  • 170г цукру
  • 1 великий апельсин
  • 15г ванільний цукор
  • 0,5 ч.л. соди
  • 100г будь-яких горіхів
  • рослинно-масляний


, Україна

ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Випікаємо гарбуз в духовці. Нехай він повністю охолоне, очистить і підстригаємо ділянки опіку.

    ДепозитФотогалерея

  2. З блендером змішайте гарбуз з сиром, омоліною, яйцями і 120 г цукру. Додайте шкірку, взяту з цілого апельсина, ванільного цукру і соди. Поверніть його знову.
  3. Форма для випікання змащувати рослинне масло і покласти в неї гарбузову масу.

    ДепозитФотогалерея

  4. Випікати його. гарбуз касазолНагрівається до 180 градусів, 40-50 хвилин. Коли вершина запіканка коричнева, покрийте її пергаментним папером або фольгою.
  5. Поки блюдо знаходиться в духовці, зробіть горіх залити. Вичавити сік з апельсина, додати 2 ст.л. води. Нагріваємо рідину і додаємо 50г цукру. Стирайте отриманий сироп до повного розчинення цукру. Потім додайте горіхи і варіть, помішуючи, протягом декількох хвилин.



  6. Візьміть готову запіканку з духовки (не відключіть духовку) і поля з заливкою гарячого горіха. Поставте форму назад в духовку, не закривайте її фольгою.
  7. У 3 хвилини відключіть духову шафу і дайте тісто остудити прямо там. Бон привіт!





Вам подобається гарбуз? Потім ви обов'язково сподобається самі ніжні кремові запіканки гарбуза з висушеними фруктами за рецептом.Це легко.! Відпустка для тонування солодкого зуба і краще ласощі для шановних гостей.

Звичайно, багато говорять про корисні властивості гарбуза, але для деяких людей цей продукт може бути небезпечним і принесе тільки шкоду. Дізнайтеся, хто протипоказаний гарбуз і чому.

Люблю його. млинці? Не забудьте поділитися своїми друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное