Секрет молодості Лариса Міхальтцова

Ми живемо в чудовому часі, коли всі візерунки та стереотипи стираються. Не один здивує модель з пишними формами, 15-річний інноватор або народження дитини в почесному віці. Більше вікові лінії кар'єра або особисте життя. За даними Бі-Бі-Бі-Бі-Бі-Бі-Педагогічна модель, яка була включена до рейтингу «100 найвпливовіших жінок світу».





Лариса Міхальтцова, мешканець села Калинівка, Миколаївська область, зайняв 59 місце в рейтингу, тим самим ставши одним з найбільш натхненних жінок у світі. Редакція "Сайт" Він розповість про цю красиву жінку. краса-секретиі хто отримує в цей вид рейтингу.

Цього року в Бі-Бі-Субліотеці взяли участь 66-річний Український Лариса Міхальтцова. Жінки віком від 15 до 94 років, представники різних професій та заходів. Лариса неодноразово захопила захоплення усього світу, адже доброту її душі і шикарний вигляд дійсно зачаровує.





У списку є всесвітньо відомий письменник Ісабел Алленд, колишній прем'єр-міністр Австралії Юлія Гілард, дочка Білла Клінтона, письменник, модель, співробітник ООН, юристи, політики, вчені та дослідники. Саме тими представниками прекрасної статі, які надихають нас своїм прикладом.





Лариса навчає дітей акордеон усього життя, і нещодавно спробувала її руку при моделюванні. У віці 63 Лариса Міхальтцова вперше потрапила в модельне агентство Старушка, а через деякий час вже прогулялася кішкалом у Франкфурті. До речі, у перших професійних фотографіях жінка була захоплена музичним інструментом, адже вона хотіла привернути увагу молодих людей до музики.





З радістю повідомляє Лариса Міхальтцова про своє чоловіка: «Це причина залити вино в вина». Про те, що я зробив так далеко, як я жив і працював. Що ще раз доводить, що головне – впевненість. Вона вважає, що це абсолютно нормально бути прикладом і надихнути, оскільки у кожного є така людина.

3610Р. 4200Р.



«Всі жінки імітують когось, приймають приклад з кимось. Я мав свої ідеали, які я спробував жити до. Це Софія Ковальська, і Майя Плісецька, і Галина Вишневська, і тепер Кармен Dell'Orefiche, з яким я порівнюю. У світі є багато таких жінок, і коли ви читаєте про них і почуєте про них, це надихає вас зробити щось, для роботи, для пошуку. І дає силу жити і створювати, сказав Міхальтсова.





Жінки дуже чудово виглядають: у віці 66, важить 55 кг з висотою 175 см і мають майже класичні параметри моделі (90-65-90). «Перша і найважливіша справа генетична», – розповідає Міхальтцова. Але коли ви подивитеся на фотографії шкіл і коледжів, ви побачите зміни.

«Я більш сухий зараз, як вони говорять в моделі. Я не сидю ще: в класі я постійно ходжу, проводжу, виправте інструмент, спини, руки, підборіддя, спів, танець. У слово, божевільний! – каже модель. Так дам не варто ставити собі обмеження на вік, адже жінки люблять вино - з віком тільки цікавіше.





Лариса Міхальтцова їсть все, але в модерації. Він також віддає перевагу саморобним продуктам і користується їх вирощуванням. «Я маю можливість мати домашні яйця, ми вирощуємо плоди. З картоплею нелаккі, помідори також не дегенеруються, але червоне вино не зникне, говорить Лариса.





Лариса Міхальтцова консультує всіх жінок, які піклуються про себе, а не бути дискурованими. У нашому динамічному світі важливо тримати час, стежити за здоров'ям і просто насолоджуватися життям. Вона говорить: Серед моделей мій вік, жінки не тільки запрошують бути високими і тонкими. Я бачу на кішках і дрібних, і не зовсім струнких, різних жінок. й





Це те, що я бачив у Франкфурті: дівчата дуже різні, білі, маленькі і середні. І коли вони ручать майстрам, стилістам, візажистам, перукарам, завжди виходить дуже гарна картина. Тому потрібно діяти, вірити в себе, подивитися на себе з-за кордону, не пошкодити час і гроші. І давайте чоловікам милуватися!





Ми дуже раді, що Лариса Міхальтцова потрапила в цей рейтинг. По-перше, дуже часто можна почути від жінок, які в пострадянських країнах неможливо добитися чогось без допомоги, і Лариса знищила цей стереотип. Це дійсно в руках. Головне - вірити в себе і мати мету в житті.

Раніше ми говорили про модельне агентство, в якому жінки до 45 років заборонені до вступу.

Повідомляємо про те, що жінки надихають вас. Поділіться цією статтю з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное