Чому ви не повинні нагрівати будинок з деревом

Багато приватних будинків, особливо в селах, мають камінні плити для обігріву будинку. Наприклад, така плита викликає приємні спогади мого величного будинку, де піч завжди спекотна взимку. Він був дуже теплою, я любив погріти ноги проти неї, і моя сестра, і я завжди сходження на диван зверху, це був наш притулок.



ДепозитФотогалерея

Це приємні спогади, з яких стає теплою на душі, але ми хочемо розповісти про домашні печі. Виявляється, що вони не настільки безпечні, як це може здаватися, і може серйозно завдати шкоди здоров'ю. Редакція "Сайт" Скарги, чому слід розглянути заміну нагрівачй

На підставі звіту британських науковців ми можемо сказати, що одна піч на дереві застарілого дизайну видає про однакову кількість твердих частинок в атмосферу, як і 5 дизельних двигунів, що працюють одночасно. Це означає, що опалення будинку за допомогою такої плити дуже шкідлива для навколишнього середовища, але це один з найпоширеніших. забруднення повітряй



ДепозитФотогалерея

Британка знає більше, ніж хтось, що вони говорять про. Про серйозне забруднення повітря, яке відбувалося в Лондоні взимку 1952 року. Товстий дим заповнив вулицями міста, був настільки щільний, що важко було бачити нічого зайвого носа. Терміни каустичної фольги склали понад 12 тис. мешканців столиці. Цей інцидент був названий «Великим Смогом».





Цей крах відбувався через опалення, яке потім використовувався в кожному будинку. За допомогою Clean Air Act. Незважаючи на заборони, 68% будинків у Лондоні все ще нагрівають дровами. Повітря сильно забруднюється, що негативно впливає на здоров’я людей. У кожного року вражаються тисячі бритонів.





Останні дослідження доведено, що люди, які вдихають продукти згоряння деревини, підвищують згортання крові, жорсткість артерії та розвиток системних захворювань. Якщо людина постійно перебуває в будинку, який нагрівається дровами, він неминуче має захворювання дихальних шляхів і серцево-судинної системи.



ДепозитФотогалерея

Продукція згоряння деревини містить близько 14 вуглецевих сполук, 4 з яких викликають рак. Вони німі вбивці: ми не відчуваємо їх і не помітимо їх, але вони, завдяки своїм крихітним розмірам, легко вводять дихальні шляхи, що встановлюються в легенях. Це можна порівняти з вихлопними газами автомобілів.



ДепозитФотогалерея

Найсумнішим є те, що концентрація шкідливих частинок в повітрі тільки накопичується. Якщо така піч спалює протягом двох-трьох годин, концентрацію карциногенів збільшиться приблизно вдвічі. Я думаю, що не варто сказати, що спати в кімнаті з плитою обов'язково не варто.



ДепозитФотогалерея

Найнебезпечніші деревні плити для вагітних і дітей. Продукція Combustion може завдати шкоди плоду навіть у вугрі. Це підвищує ризик виникнення дітей з зниженою вагою тіла.



ДепозитФотогалерея

Тільки один висновок може бути складений з усього цього: це час для старих деревних плит, щоб залишатися в минулому. Краще замінити їх більш сучасними моделями або навіть перемикатися на опалення газом або електрикою. Здоров'я є найважливішим для себе!

Якщо ви боїтеся, що альтернативні способи опалення будуть коштувати дорожче, то терміново прочитайте, як можна заощадити на електриці в будинку. Крім того, для розумного використання ресурсів не забудьте добре прогріти будинок.

Чи корисна стаття? Поділитися з друзями

Категории

Смотрите также

Новое и интересное