Інструкція по виготовленню салату з буряка і сиру

Є салати, які вимагають величезної кількості інгредієнтів, а вартість їх продукції досить висока. Тепер це не про страву ми говоримо про сьогодні!

Всі компоненти для салату "Прості" Легко знайти в кожному холодильнику. Але довіряю мене, не соромно ставити його на святковий стіл. А гості і гості скажуть: «Це смачно!»



ДепозитФотогалерея

Салат з розфарбовування. Сьогодні видання. "Сайт" Я буду поділитися з вами рецептом справді блискучого салат, огірок і сир, під милою назвою "Просте один". Не дивлячись на таку скромну назву, салат дуже смачний: пряний, соковитий, легкий і досить бюджетний!



ДепозитФотогалерея

інгредієнти
  • 4 буряки
  • 4 яйця
  • 4 марлі
  • 200г сир
  • 8 ст.л. консервованого гороху
  • 3 зубчики часнику
  • 80г майонез
  • сіль


р.

ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Спочатку необхідно підготувати всі товари. Зварити буряк і яйця, а потім охолодити їх.

    ДепозитФотогалерея

  2. Подрібніть буряк на великій тертці. Дрібно подрібнити 1 зубчик часнику і додати в буряк. Додайте майонез і перемішайте його.



  3. М'ясні яйця в окремому контейнері, сіль і мікс з майонезом.



  4. Мариновані огірки також слід натерти на великій тертці (або нарізати дрібно) і добре вичавити.



  5. Натирайте сир на одному великому тертці, додайте до нього 2 подрібнені зубчики часнику, майонезу. Подивитись його добре.



  6. Тепер ми починаємо формувати салат в шарах. Для цього візьміть 2-4 (в залежності від їх розміру) салатні чашки. У кожному салаті покласти 2 столові ложки гороху.



  7. Далі - шар буряка, потім яєчний шар.



  8. Наступним шаром є огірки, і закінчуємо його сирним шаром. Салат можна прикрасити в залежності від смакових вподобань. Я просто посипаю блюдо з тертим сиром і прикрашала його горохом і зеленою цибулею. І мій друг говорить, що він смакує краще, якщо ви прикрашаєте сушені ягоди або будь-які інші сушені фрукти доступні.





  9. Так, салат готовий. Бодибилдерши!





Редакційна колегія Beets – дивовижна рослинна. По-перше, переваги буряків просто неоцінні: лікує захворювання щитовидної залози, відновлює мікрофлору кишечника, підвищує імунітет, а також перешкоджає утворенню тромбів крові. По-друге, цей овоч не зіпсує вашу фігуру, крім того, різноманітність бурякових страв просто величезна.

Я раджу дізнатися, як зробити буряковий салат з приголомшливою домашньою заправкою. Один інгредієнт повністю змінює смак!



Цей салат можна назвати кулінарним шедевром простих продуктів. "Просте один". стане чудовим снеком Для кожного дня і в разі несподіваних гостей! Хоча, якщо салат правильно оформлений, можна покласти його на святковий стіл.

Ще один рецепт великого салату в кулінарній книзі не буде зайвим. Поділіться своїми друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное