Рецепт салату з смаженою картоплею

Все моє життя мені сниться носити білим, але моє волосся не хочеться стати таким, і це не підходить мені. Але салат Під милою назвою "Блондинка", яка близька друга по-справжньому поділилася з мною, я колись зачарував чоловіка.

Звісно, не тільки в салаті, але все ж так смачно, що його просто неможливо протистояти, а всі інгредієнти для цієї страви виявляються в кожному холодильнику!



ДепозитФотогалерея

Салат з смаженою картоплею Сьогодні видання "Сайт" Покажіть, як Зробіть світлий салат.й Хто б подумав, що картопля буде грати так добре тут? Дуже дякую!



ДепозитФотогалерея

інгредієнти
  • 4 помідори
  • 150г варена ковбаса
  • 100г твердий сир
  • 3 велика картопля
  • 200г майонез
  • 1 зуб. Кошик
  • соняшник
  • сіль, перець за смаком


, Україна

ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Промийте і очистіть картоплю, потім потріть їх на тертці для кореневих моркв або виріжте їх соломкою. Промийте знову і висушіть паперовими серветками.





  2. Посмажити картоплю в олії соняшнику до готовності. Посипати його за смаком. Покладіть картоплю на паперові серветки, щоб поглинати зайвий жир.



  3. Промийте і подрібніть помідори кільцями, потім покладіть їх (в одному шарі) на тарілку, яка міститиме салат.



    ДепозитФотогалерея
  4. Змішайте 2 ложки майонезу з подрібненим часником. З цим соусом змастити помідори.

    ДепозитФотогалерея

  5. Вирізати варену ковбасу (У мене є «Доктор», а потім перенести її на помідори. Зверху ковбаси роблять тонку сітку майонезу (одноразове тісто для цього відмінно підійде).



  6. Сод сир на тертці сиру і покласти його на ковбасу. Зробіть майонезну сітку знову. , Україна



  7. Останній шар смаженої картоплі. Немає нічого, щоб змащувати його! Подаруйте салат півгодини, щоб замочити.

    ДепозитФотогалерея

  8. Так, салат готовий. Бон привіт! Цей салат не прикрасить, але можна покласти зверху пару гілочок свіжої петрушки для смаку.



    ДепозитФотогалерея



Новий рік починається, і символ цього 2019 року стане жовтою поросою Землі, або бором. Я пропоную вам дізнатися, як зробити свинячий салат, який буде посилити сигнали до Всесвіту, просити щасливого майбутнього. Дуже смачний!



Салат "Блондинка" обов'язково здивує як вдома, так і гостям! Моя дитина просто приречена на це вершину. смоктанняЩо нагадує їх улюблених чіпів.

Вам подобається салат? Не забудьте поділитися рецептом з друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное