Як вибрати назву для дитини

«Що ви зателефонуєте на човні, це буде вітрила». Це експресія капітана Врунгель, взятого з популярного радянського мультфільму, відомий всім. Виявляється, що те ж саме можна сказати про людину.

Фат впливає на час і місце народження, спосіб виховання, здоров'я, риси характеру і багато іншого. Але більшість всіх експертів говорять, що майбутнє залежить від назви.

Не дивно, що після отримання новинки вагітності майбутні батьки починають подряпини голову. поганяти дитинуДодайте ім'я, яка буде талісманом протягом усього життя.

І сьогодні видання. "Сайт" Найкращі імена для хлопчиків і дівчат, імен, які приносять своїх власників багато, багато щастя.



ДепозитФотогалерея

«Коли людина отримує ім’я, він приєднується до Всесвіту». Він знаходить свого роду коду, за допомогою якого вищевказані сили знають його. Разом з ім'ям, дитина отримує відповідний ангела Guardianа. У давні часи дали багато імен, бо більш імена, більше ангелів. І кожна назва має власну енергію, пояснює клавіант і астрологір Hayal Alekperov.

Найпопулярніші чоловічі імена

  1. Малкa
    Перекладений з грецьких засобів «щастя, серена». Приємно звучить в димінутивній і торіонній формі: Макаша, Макарка. Назва була дуже популярною в давнину, але після подій 1917 р. зникла від використання. Але сьогодні, коли мода для старих імен повертається, багато хлопців називають Макарс.

    ДепозитФотогалерея

  2. Тихон
    Сюрпризно слово «кіше» не пов’язане. Тихон - Візантійська назва, яка прийшла з назви давньогрецьких богів Тюче, які визначили удачу і долю. Тихон спочатку називають хлопчиками з бідних сімей, але пізніше назва була популярною серед монахів. Чи не приємно викликати дитину Тишка?
  3. Бенджамін
    Біблійне ім'я. Він зношений молодшим сином Якова. Він перекладається як «щасливий син». Таке ім'я існує на заході, але воно виглядає трохи інакше - Benjamin або Benjamin. Виграти серця будь-якого батька - Венечка або Веня.
  4. Аркади
    Назва прийшла з давньої Греції, де було передано хлопчикам з Аркадії, одне з місцевих провінцій. Нагадуємо щастя і щасливих мешканців. Згодом хлопчики почали називати Аркадією в Київській Русі, поставивши поняття «болд». Кохання та димінутивне обслуговування: Аркадаша, Аркада, Адія, Adik. 47



    ДепозитФотогалерея
  5. Фелікс.
    Латинська назва, яка важко надати будь-яку одну інтерпретацію, оскільки є принаймні 5 версій. Перші дзвінки Фелікс щасливі, процвітають, приносять щастя, другий - родючі і повні міцності, третій - благословенний, четвертий - привертають гроші, п'ятий - насолоджуватися життям. Такі характеристики кладуть величезний потенціал у маленькій фользі.


«Починки повинні розглянути вибір назви дитини. Не фокусуючись на модних тенденціях або власних змах, викликаючи назву вашого улюбленого персонажа з серії або книги. Не варто зіпсувати долю вашої дитини з непотрібними пробами, попереджає Хайал Алькперов.

Найпопулярніші жіночі імена

  1. зіта
    Деякі люди кажуть, що ім'я має індійські коріння, але це не вірно. переклад з латинських засобів “кухня”. Не боїться викликати дочку за такою назвою. Просто слухайте свою дімінутивну рефлекторну версію: Zizi.

    ДепозитФотогалерея

  2. Рада.
    Прізвище, яке описує його власнику як "повний, щасливий, життєрадісний". Радислав, Радан, Радмір.
  3. Український
    Ця грецька жіноча назва описує її господиня як "повний, життєрадісний і доброзичливий". Батьки не повинні турбуватися, тому що маленька фросія має можливість виростити оптимістичні, мудрі і цілеспрямовані дівчата.

    ДепозитФотогалерея

  4. Ліма
    Назва прийшла з Балтійської міфології, адже це назва місцевих богів удачі і щастя, по батькові пари закоханих. У просторах колишнього СРСР дівчата частіше називали Ліми завдяки латвійському артисту Лайма Ваїкула.
  5. Летиція
    Наша назва є рідкісною навіть сьогодні, але на заході вона популярна. Вважається, що ім'я походить від римських богів удачі і щастя. Це на честь, що Спанісари, італійці та французи



    ДепозитФотогалерея


Раніше ми сказали, як від імені особи залежить від його темпераменту. Важко думати про те, що дитина зателефонує дитині першу назву.

Як бачите, вибір імені є важливим процесом освіти дитини. Але якщо ви завжди можете зробити налаштування до навчального процесу, то з ім'ям він не працюватиме. Тому, дорогі мати і батько, ретельно подумайте, як ім'я вашої дитини, щоб він щасливий.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное