Як скопіювати ваш батько після його листя

Ці дні. сім'я Це відбувається через величезні випробування. Феверка і парі, які вирішили легалізація своїх відносин, і тих, хто вже вирішив зробити це часто розчаровує і вирішили «розрізати кінці».

Недорога статистика говорить, що більше половини шлюбів закінчуються розлученням. В результаті величезне покоління дітей зростає, які не мали можливості жити в повноцінних, щасливих сім'ях.

Вважається, що дорослі діти сприймають поділ батьків простіше. Однак це не завжди справа. І сьогодні видання. "Сайт" Він розповість історію психолога Ольга Ходаєва, який пережили розлучення своїх батьків у 20 років, але вже давно не міг прийти до умов з ним.





ДепозитФотозв'язок з батьком Я пам'ятаю день батько залишив родинуй Я, 20-річна дівчина, відкрила двері моєї батьківської шафи, побачила порожні полки, а світ згорнувся. Здавалося б, що я прокочував металевою голкою: «Що ж не скаже?» « » » » » » » » » » » » » » »

Так само сидять на підлозі, закриваючи, як дитина. Він відчув, як я був покинутий цуценя, який обіцяє бути покарані і любили, а потім раптом покинутий. Це був холодний, порожній і болячений, Ольга ділиться своїми спогадами.



ДепозитФотогалерея

«Я кохав мій батько і був гордий його. Він був головним чоловіком в житті, захист я завжди міг розраховувати на.

Після того, як я був дуже хворим і не пішов до школи протягом тривалого часу, пропущений цілий квартал. Вчителі відмовилися навчатися з мною - занадто багато було пропущено. І мій дад приготував мене за пару ночей, і я писав тестові папери добре, успішно закрити семестр.



ДепозитФотогалерея

«Дуже мене з проблем і захищених мене. Після того, як мій зловживач кілька блоків, щоб покарати.

Мій батько любив мій мати і дав її квіти. Він завжди сказав, скільки він любить нас, і скільки він намагається переконатися, що ми не потребуємо нічого. Я думав, що завжди буде справа. Здавалося б, що це не може бути інакше. Але щось зламало в своїх відносинах. І мій мама і я був один...

Моє бажання було дати його назад. Я знав, що я не міг зрадити своїх батьків. Я був сподіватися, щоб повернутися до відносин, я мав з моїм татом. Він сказав, що він назавжди буде мій батько, але через роки, ми ледь сказали. й



ДепозитФотогалерея

«Я став психологом і зрозумів, що тато я так дратував, щоб повернутися. Тексти пісень, а це означає: Він живий і добре, але він не людина я знав. Він має ще одну жінку, сина, нову сім'ю.

Я дочка. Тільки інший чоловік може захистити мене, мій чоловік. Або мені. Не довше так болючий, сумний і боляче. Не хочу повернутися до свого старого життя. Вона пішов.

Зараз у мене є різні, більш гармонійні відносини з матір'ю, чоловіком, друзями. Я хочу дізнатися більше про мій батько, його життя, інтереси, думки. Але це занадто далеко.

р.



Хтось скаже, що щасливий кінець не виходить, ми не кинулися на один одному шиї і загострили одну величезну сім'ю, як у кіно. Я не робив цього. Але я зрозумів, Як скопіювати тебей

Як психолог, я розумію, що втрата не може бути легкою. Він повинен бути примушеним, хворим і навіть коханим. І неважливо, як ви старієте, тому що всередині сидить ту саму дитину, яка була відхилена, покинутий, позбавлений сім'ї. І він хоче мати когось міцного навколо нього, щоб скаржитися і запитати, "Чому це сталося?"

р.

ДепозитФотогалерея

Відносини батьків і дітей не завжди прості. Але якщо емоційний зв'язок сильний, то його непросто розбити в момент. І чим більше дитини прикріплюється до мами і тато, тим важче він для нього піти через розлучення.

Неважливо, як батьки хочуть, дитина не може залишатися від розпаду сім'ї, він стане недобрим учасником цього процесу. Все, що він потребує стабільності у своїх відносинах з сім'єю та впевненістю, що батько та матір не зникнуть від свого життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное