Які труднощі молодих мам з дітьми

Наша країна. батько до Це битва. Найбільш жіноча битва з суспільством, де поле бою є школа, дитячий садок, клініка, сусіди, громадський транспорт ...

р.

ДепозитФотогалерея

Найновіші мами думають, що їхня дитина буде тихим, спокійним, хворим і слухняним. Але реальність повністю відрізняється. Редакція "Сайт" Вона побачила історію молодої матері, де вона описує її досвід з двома молодими дітьми в громадських місцях.

«Я залишаю будинок: в одній руці дитини, в іншому колясці і скутер.» Я не мав часу, щоб зробити сніданок, оскільки діти хотіли піти на прогулянку. На ігровому майданчику звичайний хальдез і мобільні ігри. Здається бути звичайним днем і непереборним життям молодої матері. Але це тільки початок, говорить Марина.

«Я повинен перетягнути кожен день разом з дітьми, колясками, самокатами, наповнювати дитячі крісельні та брудні туфлі. Потрібні купити їжу в магазинах, оплачувати комунальні векселі, пройшовши в освіжаюче повітря. Ви завжди повинні взяти рюкзак з їжею і напою, якщо прогулянка обіцяє бути довгою. й





Чоловік працює пізно, і всі банки, соціальні послуги - від 9 до 17 годин. У мене немає одного, щоб залишити своїх дітей, ми не можемо дозволити собі няньку, а родичі живуть далеко. Тут ви іноді стоять в лінії на березі, а наймолодшим сином тягнеться навколо залу від втоми і натягу, а відвідувачі починають сортувати, роблять зауваження.

У магазині мій дитячий біг навколо як таргани, зацікавлені в іграшках або цукерках. І я променю всередині, що вони не торкаються нічого. Після того, як товари лежуть на полицях так низько, діти можуть випадково торкнутися або перекинути її. І якщо мій син скидає мерчанду або висихає прямо в банку, то я відразу ж буде хрещений «молодим» і зробив сміх запасів.

7682613

ДепозитФотогалерея

Термін “мортаж” відноситься до жінок з дітьми або вагітних, які думають, що вони роблять людство великою прихильністю, породжуючи дитину. Живе життя переплетена виключно навколо дітей. Вони вірять, що після народження дітей весь світ насичує їх. Нерідко такі мами не намагаються заспокоїти примхливими і грайливими дітьми, виправивши їх, кажучи: «Дуже, він є дитиною, він може зробити все!»

У той же час вважають хворими всі інші жінки, які з яких причин не мали дітей. Психологи пояснюють цю поведінку тим, що після пологів жінка перебуває в незахищеному положенні і переживання агресії. Це захисна реакція мозку у відповідь на сильний емоційний і фізичний стан. Простіше кажучи, мати вимагають підвищеної уваги, тому що вони відчувають себе позбавленими і рясно.

«Джазим» – це непристойний і безтурботний одяг молодих мам. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.





ДепозитФотогалерея Здавалося б, що в цій ситуації був наш герой. «Я ніколи не був більш вразливим до світу, ніж коли я був мати. Щодня я виходжу в суспільство, я покажу всі мої недоліки, бо я з дітьми. Вони побачать як знак моєї здібності як матері, так і моєї повноти людини.

Успішність, біль і страх у моєму житті доторкнеться дітей. Якщо я хочу сказати, що я сумний і плутаний, я буду порадувати. На краще. А на гірше, вони будуть звинувачувати мене про те, що вона погана мати і скаржаться у вайн. Суспільство вимагає від мене, що мої діти не запалюються, не заважають, не заважають і зазвичай невидимі. У той же час суспільство хоче довести гармонійно розвинені особистості з громадянським становищем. й



ДепозитФотогалерея

Я впевнений, що багато мам, які читають цю історію, визнають себе. Нерідко навколишні іржі люди, депарують жінок з дітьми, кидаючи фрази: «Сісти в домашніх умовах, що прийшли в магазин з інвалідними кріслами!» До тих пір, як ви можете внести, йти працювати, скачати безкоштовно! Такі люди вкрай дратують кричущими і кричущими дітьми. Вони забувають, що мама слухає ці кришки 24 години на добу без вихідних.



ДепозитФотогалерея

Пон. дитина Вони відіграють, фолієві і говорять гучно, доки вони показують цікавість про світ і просять некомфортні питання вчителям, мати завжди буде під дивним поглядом суспільства. Героїн цієї історії має два варіанти: за голосом більшості, вимагати військову недбалість від своїх дітей або взяти сторону дитини і дотримуватися правил її життя.

Першим способом є зручне і приємне суспільство. І неважливо, що світ зданий ворожим і відчужливим для маленьких людей, але великі дяки і тітки не будуть застаратися і сердитися.

Інший спосіб соціалізація за принципом поваги фізичних проявів, почуттів, бажань інших людей. Ви можете бути самі без страху судового рішення. Але це означає ризик назавжди, що залишився для суспільства як «молодий» з нібито зіпсованими дітьми.





Нагадаємо, що в нашій країні ще немає номерів для годування в кафе і ресторанах, дитячі туалети в банках, пансіонатах в під'їздах, ігрових зонах в клініках. Але є кілометрові черги до лікаря, нехтуючи дитячими почуттями і звичайною етики спілкування.

Ми зрадіємо наших дітей для зручності незнайомців, а потім дивуємо, як молоді люди можуть бути такими пасивною сірою масою. Не поважають жінки з молодими дітьми в нашій країні – ехо радянського минулого, де всі були рівні. У наш час кожна дитина повинна бути в змозі виростити не пригнічений («Знизу, я сказав, і відключити рот!», але нормально.

86

ДепозитФотогалерея

Якщо наша генерація вдається отримати через вічне самоторство і порушення, то наші діти зможуть насолоджуватися життям, подумати про себе, не боятися думок інших людей, подумати про наслідки своїх слів і дій, судити один одному менше. Милітні великогабаритні мами та їх гістеричні капелюхи є двома полярними категоріями сучасного вигляду жіночого місця у світі.

Суспільство ставлення до дітей І мати неймовірно суперечливі. Не подарує поганий день народження. Коли жінки, нарешті, залишаться на критиці та поважати їх вибору?

Чи завадили маленькі діти в громадських місцях? Чи потрібно робити коментарі або ще симпатувати з матір'ю?

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное